Zestawy lampek rowerowych

Filtry
Marka
Author
AXA
Busch & Muller
Cateye
Infini
Lezyne
ProX
Sigma
Topeak
Trelock
Woom
X-Light
XLC
Cena
Ładowanie USB
tak
Zasilanie
akumulator
bateria
Moc światła
5 Lumenów
7 Lumenów
10 Lumenów
11 Lumenów
15 Lumenów
20 Lumenów
25 Lumenów
30 Lumenów
35 Lumenów
40 Lumenów
45 Lumenów
50 Lumenów
60 Lumenów
75 Lumenów
80 Lumenów
100 Lumenów
140 Lumenów
150 Lumenów
200 Lumenów
250 Lumenów
300 Lumenów
350 Lumenów
400 Lumenów
500 Lumenów
600 Lumenów
700 Lumenów
800 Lumenów
880 Lumenów
900 Lumenów
1000 Lumenów
1100 Lumenów
1200 Lumenów
1800 Lumenów

Dlaczego zestaw lampek rowerowych to dobry wybór?

Znajomość polskiego prawa dotyczącego rowerzystów jest kluczowa dla każdego aktywnego uczestnika ruchu drogowego. Polskie przepisy jasno wskazują na obowiązek posiadania przedniej lampki rowerowej emitującej białe światło oraz tylnej lampki w kolorze czerwonym. Inwestując w te niezbędne akcesoria, nie tylko unikasz ewentualnego mandatu, ale przede wszystkim zwiększasz swoje bezpieczeństwo na drodze. Istotne jest, by droga była dla Ciebie dobrze widoczna, a także by inni uczestnicy ruchu byli świadomi Twojego uczestnictwa w ruchu drogowym.

Zestaw świateł do roweru - oszczędność sama w sobie

Zaletą zestawu lampek do roweru jest korzystna cena. W wielu sytuacjach zakup gotowego zestawu od producenta jest bardziej opłacalny niż zakup pojedynczych elementów. To jednak nie oznacza skromniejszej gamy produktów. Do dyspozycji masz zarówno mocne urządzenia z montażem na stałe, jak i przenośne, które możesz zabrać ze sobą.

Zestaw lamp rowerowych - rodzaje zasilania

Lampki rowerowe z zestawu często wykorzystują zasilanie USB lub baterie. Dzięki jednolitemu źródłu energii dla przednich i tylnych lamp, ładowanie lub wymiana baterii staje się bardziej intuicyjne.

Wybieramy zestaw lampek rowerowych w teren i miasto

Dodatkową korzyścią jest to, że lampy w zestawie są idealnie do siebie dopasowane. Dzięki temu, nawet jeśli nie jesteś ekspertem, łatwo znajdziesz odpowiednią opcję. Zestaw Lezyne Femto doskonale sprawdzi się podczas jazdy miejskiej, podczas gdy Lezyne Hecto Drive 500XL & Strip jest doskonałym wyborem do treningów poza terenem zabudowanym.

 


 

 

Zobacz również:

 

 

zamknij [x]