Gogle rowerowe

Gogle na rower są niezwykle skuteczną ochroną dla naszych oczu, zwłaszcza przy jeździe typu downhill i freeride. Trasa w błocie, piachu, kamieniach, leśnych zaułkach, pagórkach i innych wymagających terenach może dosłownie "odbić się" na naszym wzroku. By chronić nasz czuły narząd wzroku przed zanieczyszczeiami, owadami oraz odpryskującymi elementami, niezastąpione okazują się gogle kolarskie

 

Gogle rowerowe mają tę przewagę nad okularami, że posiadają większe pole widzenia dzięki dużej ramce i szybce. Mimo większego rozmaru stabilnie trzymają się na nosie, za co odpowiada pasek okalający głowę z tyłu. Często można dobrać gogle kolarskie do kasku full face, ale najlepiej przymierzyć przed zakupem, bo nie zawsze sa 100% kompatybilne.

 

Oprócz ochrony oczu przed odłamkami i pyłami gogle na rower mają funkcję UV - czyli ochrony przed promieniowaniem słonecznym. Dodatkowe powłoki antyrefleksyjne zapewniają przejrzystość widzenia, bez zniekształceń. Gdy zdecydujecie się na zakup gogli polecamy zajrzeć do naszej oferty.

zobacz więcej »

W ofercie rowertour.com znajdziecie gogle kolarskie od najlepszych producentów, umożliwiają zaspokojenie najbardziej ekstremalnych potrzeb rowerzystów uprawiających jazdę górską itp. Okular rowerowe goggle muszą być wytrzymałe i odporne na zarysowania, a także kompatybilne ze zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi. Ważne by wspomagały rowerzystę w trudniejszych odcinkach trasy, a nie przeszkadzały. Polecamy m.in. gogle rowerowe fox, które zapobiegają zaparowaniu gogli dzięki specjalnej powłoce. Dodatkowo wyposażone są w doskonały system wentylacji, co znacznie zwiększa komfort użytkowania. 

 

Nasza oferta gogli rowerowych przygotowana jest z myślą o ludziach z pasją, uczęszczających po bardziej wymagających trasach, ale też potrzebujących bardziej wymagającego sprzętu.

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]