Kaski rowerowe dla dzieci

(176)
Marka
Abus
Accent
Author
Hamax
Merida Akcesoria
MET
Rogelli
Rudy Project
Uvex
Woom
XLC
Przedział rozmiarowy
45-50cm
46-50cm
46-51cm
46-52cm
46-53cm
47-51cm
47-52cm
48-52cm
48-54cm
49-54cm
50-54cm
50-55cm
50-56cm
51-55cm
52-55cm
52-56cm
52-57cm
54-57cm
54-58cm
55-58cm
55-60cm
Cena
Kolor
biały
czarny
czerwony
fioletowy
grafitowy
granatowy
niebieski
pomarańczowy
różowy
srebrny
szary
turkusowy
zielony
żółty
Rodzaj
chłopięcy
dziewczęcy
unisex
Ocena klientów

Kask na rower dla dziecka w każdym wieku

Kask rowerowy dla dzieci często kojarzony jest z pastelowymi kolorami, zwierzątkami, ulubioną postacią z kreskówki lub różowymi jednorożcami, które swoją drogą uwielbiamy! W zależności od wieku i płci dziecka grafiki na kasku mogą się znacząco różnić. Zauważyliśmy jednak, że z roku na rok producenci oferując coraz więcej kasków rowerowych w bardziej stonowanych barwach, które swoim wyglądem przypominają nieco mniejsze wersje kasków dla dorosłych. Przy wyborze kasku dla dziecka musimy przede wszystkim zwrócić uwagę na rozmiar. Kask nie może być ani za mały, ani kupiony na wyrost. To z pozoru oszczędne rozwiązanie może być tragiczne w skutkach. Źle dopasowany pod względem wielkości kask nie będzie chronić głowy dziecka we właściwy sposób, a przecież musi on spełniać swoje zadanie tu i teraz, bo nigdy nie wiadomo kiedy dojdzie wywrotki.

 

Drugim kryterium wyboru, które jest równie ważne powinien być wygląd. W pierwszej chwili może to  brzmieć niepoważnie, ale doświadczenie pokazuje, że jeśli dziecko ma z własnej woli zakładać kask to musi mu się on podobać. Nie róbmy z niego niespodzianki. Skonsultujmy zakup z naszą pociechą, wcześniej filtrując po odpowiednim rozmiarze i pokażmy możliwe do wyboru opcje. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że dany wzór i kolor przypadnie dziecku do gustu.

 

Kask rowerowy dla dzieci może być także wyposażony we wbudowaną lampkę tylną, która zwiększa widoczność na drodze, daszek chroniący przed słońcem oraz liczne otwory wentylacyjne, które zapewnią skuteczną wentylację głowy. Warto również zwrócić uwagę czy kask na rower dla dziecka posiada odpinaną wyściółkę, którą będziemy mogli co jakiś czas odpiąć i wyprać, aby nie gromadziły się na niej bakterie.

Bezpieczny kask rowerowy dziecięcy

Wybierając kask rowerowy dla dzieci nie powinniśmy iść na żadne kompromisy. Chodzi przecież o bezpieczeństwo małego rowerzysty czy rowerzystki. W Internecie znajdziemy szeroką ofertę kasków dziecięcych, z których pewnie 99% spełnia normy bezpieczeństwa, które zostały narzucone producentom. Pozostały 1%, a może więcej to oczywiście podróbki z dalekiego wschodu, od których powinnyśmy trzymać się z dala. Jako świadomi i doświadczeni rowerzyści stawiamy tylko na sprawdzone modele najbardziej znanych marek. Wśród nich warto wyróżnić takie jak: ABUS i Uvex.  Są to niezwykle doświadczeni producenci, którzy od lat projektują kaski dziecięce o najwyższym standardzie bezpieczeństwa. Znacznie wyższym niż zalecane normy.

 

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości w kwestii dotyczącej wyboru kasku rowerowego dla Waszego malucha skontaktujcie się z naszym działem obsługi klienta, który z radością pomoże w wyborze właściwego modelu. Cieszymy się, że możemy zapewnić bezpieczeństwo kolejnym pokoleniom fanów dwóch kółek.

 


 
zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem