Rękawki rowerowe

Rękawki kolarskie przeznaczone są do użytku, by zaradzić zmieniąjacym się warunkom atmosferycznym, np. w górach. Rękawki na rower nie zajmują dużo miejsca w plecaku lub sakwie, a pomogą izolować ciepło ciała. Rękawki rowerowe to także dobry pomysł do zastoswania przed zawodami podczas rozgrzewki lub jako kolejna warstwa podczas zimowych mrozów. 

 

Polecamy rękawki rowerowe naszych producentów: Accent, Brubeck, Rogelli, Sidi i innych. Rękawki kolarskie to przydatne akcesorium, które warto miec przy sobie podczas dłuższych i krótszych wycieczek.

zobacz więcej »
Cena od
do

Rękawki kolarskie zabezpieczają stawy przed wychłodzeniem. Jest to zwłaszcza ważne, w okresie przejściowym i zimą, gdy temperatury spadają poniżej 10 stopni. Rękawki na rower wykonane z lycry są elastyczne i łatwe do ściągnięcia, ale nie mają prawa się zsunąć dzięki elementom siliconowym lub ściągaczom. Niektóre rękawki na rower mają tez elementy odblaskowe by być lepiej wdocznym na drodze. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w tej kategorii. 

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]