Trójkołowe

Rowery dziecięce są bardzo szeroką kategorią, która mieści w sobie pojazdy dostosowane dla dzieci w różnym wieku, nawet takich, które jeszcze nie umieją dobrze chodzić. Jeżeli jeszcze jest za wcześnie, żeby kupować klasyczny dwukołowy rower dla dziecka, a chcemy już zacząć uczyć naszą pociechę koordynacji ruchowej i balansowania ciałem, bardzo trafionym wyborem będzie rower trójkołowy.

 


Rower na 3 kółkach jest świetną alternatywą dla wózka spacerowego dla rocznego dziecka. Może przygotować malucha na używanie w przyszłości rowerka biegowego lub standardowego jednośladu. Rowerki trójkołowe dla małych dzieci są stabilnymi pojazdami. Dzięki temu nie trzeba się martwić o utratę równowagi przez dziecko, a jednocześnie możliwość w jakimś stopniu wpływania na kierunek jazdy będzie frajdą dla rocznego chłopca czy rocznej dziewczynki.

 


W tej kategorii w naszym sklepie dominuje marka Puky – producent zadbał o to, żeby rowerki 3 kołowe były bezpieczne, bez ostrych krawędzi. Są dostępne w żywych, wesołych kolorach, co uatrakcyjnia ich wygląd. Niektóre rowerki 3 kołowe są dostępne w wersji z daszkiem, albo mogą funkcjonować jako rowerek pchacz, gdyż posiadają rączkę dającą możliwość sterowania pojazdem. Marka Puky postanowiła też stworzyć rower 3 kołowy dla dzieci w wersji z kolorowymi naklejkami, co jest ciekawym urozmaiceniem – szczególnie dla dziewczynek.

 


To bardzo ważne, żeby w pierwszych latach życia zaszczepić w dziecku zamiłowanie do aktywności fizycznej – z pewnością po jakimś czasie zaczną je interesować rowery dla dzieci z pedałami. Mogłoby się wydawać, że dla rocznego dziecka nauka utrzymywania równowagi jest zbyt skomplikowanym zadaniem. Jednak nic bardziej mylnego – rowerek na roczek to świetny wybór, jeśli chodzi o praktyczny prezent. Pierwsze próby mogą być trudne, ale później jazda okazuje się być czystą przyjemnością.

  269.00 zł
  529.00 zł
  219.00 zł
  269.00 zł
  419.00 zł
  549.00 zł
  549.00 zł
  969.00 zł
zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]