Gokarty

Wraz z nadejściem wiosny coraz więcej czasu spędzamy na zewnątrz, korzystając z przyjemnej aury. Jak urozmaicić naszym pociechom aktywność na dworze? Bardzo dobrą opcją nawet dla dwulatków są gokarty na pedały, bardzo popularne w ostatnich latach. Pod pewnymi względami mają przewagę nad pojazdami dwukołowymi, np. nie są tak wywrotne, a szkrab może skupić się na czystej radości z jazdy, nie bojąc się, że straci równowagę. Gokarty rowerowe trenują siłę i wytrzymałość. Dają pewną namiastkę prowadzenia prawdziwego samochodu, co dzieci z pewnością obserwują u swoich rodziców i też chcą spróbować.

 


Na początek przygody z tego rodzajem pojazdów polecamy gokart na pedały marki Puky. Jednym z modeli, które nadają się zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, jest gokart Puky F550. Jest on przemyślany pod każdym względem, przede wszystkim jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Charakteryzuje się bardzo wysoką jakością i trwałością komponentów, co sprawia, że jest często poszukiwany przez rodziców. Puky gokart posiada bieg wsteczny, ma wygodne siedzenie z regulacją i konstrukcję z łagodnymi krawędziami.

 


Prezent w postaci gokarta na pedały jest bardzo skuteczną zachętą do spędzania czasu na świeżym powietrzu przez długie godziny.

zobacz więcej »
zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]