Szkła do okularów

Okulary z wymiennymi szklami są bardzo praktyczne, możemy używać ich zgodnie z panującą na zewnątrz aurą. Kiepska pogoda nie stanowi problemu, gdy mamy soczewki wymienne. Szkła do okularów dzielą się ze względu na kolory: soczewka żółta używana jest podczas pochmurnego nieba, soczewka szara z kolei w słoneczne dni, a przeźroczysta przeznaczona jest do jazdy po zmierzchu.

 

Jesteśmy przekonani, że soczewki do rudy project to gwarant wysokiej jakości i zastosowanie najlepszych technologii. Rudy Project pozostaje liderem w branży optyki sportowej. Jesteśmy dumni z posiadanych produktów tej marki. Nie ma znaczenia, jakie okulary posiadasz, rudy project soczewki sprawdzą się doskonale.

 

Uprawiając sport, zwłaszcza na świeżym powietrzu warto zadbać o oczy. Mając soczewki do okularów, zapewniamy swoim oczom odpoczynek i jasność widzenia. Zapraszamy do składania zamówień.zobacz więcej »

Ocena na Opineo

4,8 / 5

Opinie

Laur Opineo

Darmowa dostawa od 499 zł

Darmowa dostawa
Dostępność
Tylko dostępne
Marka
Rudy Project
Cena
Ocena klientów

Planując zakup okularów przeciwsłonecznych na rower, warto pomyśleć o opcji z wymiennymi soczewkami. Jednym z ważnych parametrów szkieł do okularów jest filtr UV. Promienie słoneczne, szczególnie w okresie letnim, mogą przyczynić się do uszkodzenia naszego narządu wzroku. Niebezpieczne dla naszego wzroku jest promieniowanie UVA i UVB i właśnie to jest główne zadanie soczewek, by nas przed nim chronić. Wbrew pozorom nie każde okulary posiadają filtr, należy unikać tych tanich, z marketów lub ulicznych straganów, bo najprawdopodobniej nie mają żadnego filtra. Proces wyrabiania soczewek z filtrem jest kosztowny i nie należy się łudzić, iż okulary za 20 lub 30 złotych go posiadają. 

 

Z naszej strony polecamy soczewki accent oraz rudy project soczewki. Są wykonane z wytrzymałych materiałów, posiadających powłoki antyrefleksyjne, redukujące parowanie, ale też do wyboru dostępne są, soczewki fotochromowe. Należy pamiętać, że barwa soczewek jest istotna nie tylko ze względów estetycznych. Odcień, jaki mają szkła do okularów, przyporządkowuje użycie okularów w określonych warunkach. Najbardziej popularne są soczewki koloru szarego i brązowego, ale można zastosować również zielone, żółte, niebieskie, pomarańczowe czy fioletowe.  Generalnie zasadą jest, że im barwa soczewki jaśniejsza, tym przepuszczalność promieni większa.

 

Polecamy zapoznać się z naszą ofertą soczewek wymiennych.

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]