Akcesoria do okularów

Jeśli jesteśmy już szczęśliwymi posiadaczami okularów na rower, zapewne zależy nam, by służyły nam jak najdłużej.  Akcesoria do okularów stanowią o odpowiedniej pielęgnacji i przechowywaniu naszych okularów. W tej kategorii polecamy m.in.:

 

-preparat do czyszczenia okularów 

-oprawki korekcyjne 

-pokrowce na okulary

 

Akcesoria do okularów są przydatne nie tylko do poprawy funkcjonalności naszej pary szkiełek, ale również ich ozdoby. Jeszcze do niedawna akcesoria do okularów były niedostępne bądź drogie, dziś jednak można zamówić je bez problemu i większych nakładów finansowych. Zapraszamy do zapoznania się z produktami tej kategorii. 

zobacz więcej »
Cena od
do

Aby użytkowanie okularów sportowych było prostsze i praktyczniejsze warto pomyśleć w jakie akcesoria do okularów się zaopatrzyć. Zaniedbanie tej kwestii może doprowadzić w rezultacie do uszkodzenia właściwości okularów. Jakie produkty mogą być nam przydatne?

 

Z pewnością zdajemy sobie sprawę, że podczas wycieczek różnego rodzaju zanieczyszczenia jak owady czy pyły wpływaja na czystość naszych szkieł. Polecamy zaopatrzyć się w motorex quick cleaner - preparat, który dokładnie oczyści nasze szkiełka ze zbędnych "gości" - kurzu, brudu.

 

Kiedy już zadbamy o czystość okularów rowerowych, dobrze pomyśleć o ich właściwym przechowywaniu. Idealnym produktem w tym względzie jest futerał. Pokrowce na okulary pozwalają na bezpieczne i schludne przechowywanie okularów. Umieszczając okulary w etui mamy pewność, że nic złego się z nimi nie stanie. 

 

Akcesoria okularowe to niezastąpiony dodatek przy zakupie okularów. Rekomendujemy nasze produkty i zacęcamy do składania zamówień.

 

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]