Jeździki

Jeżeli jeszcze jest za wcześnie, żeby kupować rower dla dziecka, a chcemy już zacząć uczyć naszą pociechę koordynacji ruchowej i kontrolowania kierunku jazdy, bardzo trafionym wyborem będzie jeździk.


Z definicji jeździki to zabawki dziecięce na kółkach, jednak już zaliczają się do kategorii rowery dziecięce. Są dostępne w żywych, wesołych kolorach, co uatrakcyjnia ich wygląd. Tymczasem to nie tylko zwykłe zabawki. Oprócz tego, że z powodzeniem można ich używać zarówno w domu, jak i na zewnątrz, jeździki skutecznie wspomagają aktywność fizyczną dziecka.


To bardzo ważne, żeby w pierwszych latach życia zaszczepić w dziecku takie zamiłowanie – z pewnością po jakimś czasie zaczną je interesować rowery dla dzieci z pedałami. W tej kategorii w naszym sklepie dominuje marka Puky – producent zadbał o to, żeby jeździk był bezpieczny, bez ostrych krawędzi. Dzieci chętnie korzystają z takiej formy rekreacji. Z pewnością nie jest to zabawka, którą zaraz rzucą w kąt. Jeździki są przeznaczone dla dzieci do 2 lat. Jeździk to odpowiedni rower na roczek, ale również dwulatek o wzroście do 80cm będzie czuł się pewnie na takim pojeździe, zwłaszcza jako pierwszy rower dla dziecka.

  189.00 zł
  189.00 zł
  189.00 zł
  189.00 zł
  219.00 zł
  219.00 zł
  219.00 zł
  219.00 zł
  189.00 zł
  269.00 zł
zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]