Zestawy kaseta i łańcuch do roweru

Zestaw kaseta + łańcuch są jak kłódka i klucz – jedno nie ma sensu bez drugiego. Po co więc kupować oddzielnie kasetę i łańcuch do roweru skoro można kupić od razu zestaw kaseta łańcuch, który będzie do siebie pasował? W naszym sklepie proponujemy Ci właśnie takie rozwiązanie, dzięki któremu możesz sporo zaoszczędzić. Warto również pamiętać, że wymieniając jedną część zestawu napędowego roweru dobrze jest wymienić także pozostałe zużyte części. Bez znaczenia czy jest to łańcuch czy kaseta. Nowe części założone w komplecie ze zużytymi mogą nie działać jak należy i będą generować kolejne problemy. Dbamy o to, by dostarczać Wam łańcuchy rowerowe i korby najwyższej jakości i od najlepszych producentów. Gwarantujemy optymalne osiągi oferowanych przez nas produktów oraz niezawodność na długie lata.

zobacz więcej »
Podkategorie
Produkty

Kaseta i łańcuch nie mogą bez siebie istnieć. Gdy zużyje się łańcuch bardzo prawdopodobnym jest, że wymiany będzie także potrzebować kaseta - ot reakcja łańcuchowa ;) Nie ma określonej zasady kiedy nastąpi owe zużycie obydwu części. Dość dużo zależy od jakości napędu oraz warunków w jakich eksploatowaliśmy nasz rower (miłośnik DH będzie inaczej korzystał z roweru niż osoba jężdząca jednośladem po mieście). Tym niemniej, w rowertour.com oferujemy zestaw kaseta + łańcuch, a także każde z tych komponentów osobno. Producenci zestawów często dokładają przydatny gadżet jakim jest spinka rowerowa. Przyda się przy wymianie zużytego łańcucha.

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]