Widelec sztywny

Korzyści z zamontowania sztywnego widelca jest wiele. Rower na pewno jest lżejszy, najlżejsze widełki rowerowe są wykonane z karbonu. Sztywny widelec rowerowy umożliwia szybsza jazdę- eliminujemy stratę wynikłą z amortyzacji i bujania. Sztywny widelec jest bardziej odporny na uszkodzenia niż widelec z amortyzatorem. Jego prosta budowa jest po prostu mniej wypadkowa. Sztywny widelec do roweru jest też oczywiście sporo tańszy niż widelec amortyzowany.  Ponadto, widelec sztywny mtb bedzie bardziej odporny na warunki atmosferyczne niż widelec mtb z amortyzatorem. Duża część rowerów o średnicy koła 29 będzie dobrze współgrała z widelcem sztywnym. Duże koło w pewnym sensie zastępuje widelce amortyzowane, ponieważ niweluje odczuwalność nierówności terenu w stosunku do mniejszych kół (widelec 26).

 

W naszej ofercie znajdziecie sztywne widelce rowerowe różnej wielkości: widelec sztywny 29, widelec sztywny 28, widelec sztywny 26. Zapraszamy do składania zamówień.

zobacz więcej »
Cena od
do
Podkategorie
Produkty

Widelec sztywny – W naszym sklepie zaopatrzysz się w widelce sztywne dopasowane do różnych rodzajów rowerów. Widelec stalowy do miejskiego roweru, a może widelec z włókna węglowego do roweru górskiego? Wybór należy do Ciebie, a nasza oferta na pewno Ci w nim pomoże!

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]