Okulary rowerowe Uvex Sportstyle 706 V czarno-białe

345.22 zł
479.90 zł
-28%
Kod:
$53/2/005/8201/UNI
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
POWIADOM MNIE
Zapytaj o produkt

Okulary sportowe Uvex Sportstyle 706 V


Okulary sportowe Uvex Sportstyle 706 V o wyjątkowo wytrzymałej konstrukcji, które sprawdzają się podczas różnego rodzaju aktywności sportowych. Dzięki technologii Variomatic soczewki automatycznie reagują na każde warunki świetlne. Soczewki skutecznie chronią przed mocnym natężeniem światła słonecznego oraz przed szkodliwymi promieniami UV, UVB i UVC. Z kolei wykorzystana technologia Supravision zapewnia doskonałą ochronę przed parowaniem szyb. Warto wspomnieć, że zastosowane szyby są wyjątkowo łatwe w czyszczeniu, bez względu na rodzaj zabrudzenia. Okulary Sportstyle 706 V
posiadają także elastyczny nosek oraz miękkie końcówki zauszników, które sprawiają, że użytkowanie okularów jest bardzo komfortowe.

  • Producent: Uvex
  • Model: Sportstyle 706 V
  • Rodzaj szyby: variomatic smoke (cat. 1-3)
  • Kolor: czarnyCechy produktu:

  • Łatwe w czyszczeniu,
  • Elastyczny, miękki nosek,
  • Plastyczne, formowane na zimno końcówki zauszników,
  • Wentylacja w szybach.Technologie:


Variomatic - Fotochromowa technologia dopasowuje odcień szkła, przyciemniając się przy słonecznej pogodzie, a rozjaśniając przy słabej widoczności. Szyby Variomatic regulują przenikanie światła na poziomie od S1 do S3.


Supravision
- Chroniąca przed zaparowaniem powłoka, która nie zmienia jakości optycznej szkieł.


Miękkie noski i końcówki zauszników - Miękkie noski i końcówki zauszników gwarantują komfortowe użytkowanie. Plastyczne części możemy formować według potrzeb, co uniemożliwia ześlizgnięcie się okularów.


UV Protection - Filtry absorbujące promieniowanie UV zapewniają 100% ochronę siatkówki przed szkodliwym promieniowaniem UV o długości do 400 nm. Wszystkie soczewki zapewniają pełną ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB oraz UVC.


Uvex to rodzinna firma, która posiada swoją siedzibę w Niemczech. Już od kilkudziesięciu lat produkuje wysokiej klasy sprzęt sportowy. Na początku firma zajmowała się wyłącznie produkcją gogli narciarskich. Wraz z biegiem czasu asortyment powiększył się o kaski narciarskie i rowerowe, okulary, czy ochraniacze. Wszelkie produkty marki wyróżniają się wysoką jakością i widać w nich ogromną dbałość o najmniejsze detale. Każdy z produktów marki Uvex przechodzi szereg wymagających testów przed oddaniem go do dyspozycji klienta.zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem