DRODZY KLIENCI!

 

W związku z bardzo dużą ilością zamówień oraz opóźnieniach w dostawach, wysyłka zamówień może się opóźnić o około 2-3 dni. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Staramy się aby Państwa zamówienia zostały zrealizowane jak najszybciej.

Sram

Sram Apex 1 S350-1 Korba szosowa X-Sync BB30 110BCD 1x11 alu

Opinie klientów 0
687.00 zł
-30 %
Cena:
481.90 zł
Kod producenta:
00.6118.429.000
Ilość:
szt
 1. Dostępny
 2. Realizacja: 3-4 dni
 3. Raty Alior
 • Wszystkie niegabarytowe zamówienia powyżej 499 złotych doręczamy bezpłatnie na terenie całego kraju!

  Dostawa gratis
  już od 499 zł
 • Służymy naszym doświadczeniem i wiedzą, wyjaśniamy wątpliwości oraz doradzamy Państwu w wyborze.

  Fachowa pomoc
  experta
 • Upraszczamy sposób dostawy towaru. Paczkomat jako jedyna usługa logistyczna na rynku łączy niską cenę z błyskawicznym terminem dostawy i wygodą odbioru dla klienta.

  Wysyłka
  do paczkomatu

Mechanizm korbowy szosowy Sram Apex 1 S350-1


DROGA CIĘ WZYWA! Z giętą czy z prostą kierownicą, w błocie czy na brukach, linia Sram Apex 1 gotowy jest odpowiedzieć na wezwanie każdej trasy hydraulicznymi hamulcami i prostym, cichym, łatwym w obsłudze, najbezpieczniejszym napędem 1X11 SRAM. A w dodatku wszystkie te zalety idą w parze z doskonałym wyglądem i ceną.

Korba Sram Apex 1 S350-1 to prostota i niezawodność napędu z jedną zębatką przednią X-Sync na wyciągnięcie ręki.


 • Producent: Sram
 • Model: S350-1
 • Linia: Apex 1
 • Materiał ramion: Ramiona ze zintegrowanym pająkiem odkuwane z aluminium
 • Długość ramion: 170 mm
 • Ilość zębów tarczy korby: 42z
 • Rekomendowany łańcuch: 10- lub 11- biegowy
 • Kompatybilna z środkiem suportu: BB30
 • Waga: 762g (bez wkładu suportu z zębatką 42z w wersji GXP 172,5mm)
 • Kolor: Czarny
TechnologieBB30

W parze z niemałymi zyskami na wadze systemu montażowego łożysk w standardzie BB30, odznacza się on niższą wartością współczynnika Q-factor, zmniejszoną całkowitą szerokością suportu, co poprawia prześwit dla ruchu stopy. Wężej rozstawione łożyska to jednak przede wszystkim zwiększona ich żywotność oraz poprawiona wytrzymałość pakietu montażowego korby.SRAM X-SYNC

Rolki łańcucha jednorzędowego Sram 1x zapewniają najwyższy poziom osiągów, przenoszenia mocy oraz trwałości. Podwyższone, prostokątne zęby koronek SRAM X-SYNC™, powodują wcześniejsze załączenie łańcucha od tradycyjnie ukształtowanych, trójkątnych zębów. Ostry i wąski profil oraz zaokrąglone, fazowane krawędzie pomagają w prawidłowym prowadzeniu ugiętego łańcucha. Dla zagwarantowania najwyższej możliwej skuteczności napędu w niesprzyjających warunkach tj. błoto, tuleje łańcucha zostały wyposażone w technologiczne cofnięcie, dające więcej miejsca na swobodne przepuszczenie błota pomiędzy wewnętrznymi ogniwami oraz rolkami ogniwek.  SRAM X-SYNC™ zaprojektowane w Niemczech stanowi integralną częścią napędów jednorzędowych Sram 1x.


GXP

Konstrukcja łożysk stosowana w korbach Sram oparta jest na uszczelce rynnowej. Rozwiązanie zmniejsza tarcie oraz ogranicza masę. Przekłada się to na poprawę zarówno odczuć z jazdy oraz osiągnięć i zachowania napędu. Rozmiar łożysk GXP w pełni odpowiada standardowi Shimano Hallowtech II.

Dostępne na rynku systemy montażu mechanizmów korbowych opierają się o łożyska obciążanie bocznie. Ma to na celu eliminację luzów, jednak odbywa się kosztem przyspieszonego ich zużycia. GXP w założeniu konstrukcyjnym blokuje lewe łożysko suportu pomiędzy lewym ramieniem korby a jej osią, pozwalając na swobodny ruch osiowy prawego łożyska. Nie występuje potrzeba bocznego obciążenia łożysk w trakcie montażu. Instalacja staje się tym samym znacznie prostsza.x
zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]