Regulacja kasku Rudy Project RSR8 retention system

50.00 zł
Kod:
C0000229
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
Zapytaj o produkt

Regulator kasku Rudy Project RSR8 Retention System


System regulacji RSR8 Retention system to oryginalny zamiennik służący do dopasowania obwodu kasku do kształtu głowy. Regulator RSR7 jest kompatybilny z kaskami tej marki.


  • Producent: Rudy Project
  • Model: RSR8 Retention system
  • Kolor: czerwony / białyCechy:


  • Zamiennik regulatora kasku - pokrętło obsługiwane wyłącznie przy pomocy jednej dłoni

Rudy Project to firma, która została założona w 1985 roku przez człowieka o niespotykanym geniuszu kreatywności, Rudego Barbazza. Jego zamierzeniem od początku było dostarczanie produktów, które poprawią osiągi sportowe zawodników na świecie. Marka Rudy Project produkuje znane na całym świecie okulary rowerowe oraz kaski. Można z całą pewnością stwierdzić, że Rudy Project od startu działalności do dnia obecnego pozostaje liderem w branży optyki sportowej i bezpieczeństwa nie tylko na starym kontynencie. Jest to ogromne osiągnięcie, które nie byłoby możliwe bez ogromnego wkładu pracy i zaangażowania. Marka bez ustanku inwestuje w rozwój technologii materiałowych, stosowanych w produkcji soczewek i oprawek. Strategia komunikacji z klientami oraz celowo kierowany, pozytywny marketing również były w ścisłym polu uwagi zarządu firmy. Marka odznacza się zamiłowaniem do technologii, pasją dla nowoczesnego stylu i wzornictwa oraz uwagą poświęcaną jakości. Wszystkie produkty są w całości wyrobem włoskim. Synergia technologii i włoskiego podejścia w produkcji, które nierozerwalnie łączy się ze stylem i jakością, wykreowało wizerunek marki „technicznie cool”.


Klienci kupili również

zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem