Born Recovery Supple Shake Proteinowy shake regeneracyjny waniliowy 450g

99.22 zł
105.00 zł
-6%
Kod:
2001006
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+
POWIADOM MNIE
Zapytaj o produkt

Proteinowy shake regeneracyjny Born Recovery Supple Shake 450g


Born Recovery Supple Shake to shake regeneracyjny o smaku waniliowym łączący pyszny smak i świetne działanie. Ten produkt jest kombinacją węglowodanów i białek. Dzięki optymalnemu połączeniu składników odżywczych, umożliwia lepszą i szybszą przyswajalność węglowodanów przez organizm. Białko to niezbędny dla ludzkiego organizmu budulec, który odgrywa ogromną rolę w prawidłowym odżywieniu mięśni. Born Recovery Supple Shake jest więc idealny do regeneracji po wysiłku fizycznym. Zawiera aminokwasy egzogenne. Nadaje się do stosowania po sportach wytrzymałościowych i zespołowych, co czyni go uniwersalnym. Bardzo ważną cechą Born Recovery Supple Shake jest możliwość mieszania go zarówno z wodą, jak i z mlekiem, czy mlekiem sojowym. 


  • Producent: Born
  • Model: Recovery
  • Smak: Waniliowy
  • Masa: 450g  • Szybsza regeneracja po treningu
  • Wspomaga regenerację i budowę mięśni
  • Można mieszać z wodą, mlekiem i mlekiem sojowym


Sposób przygotowania: rozpuścić 75g proszku w 500 ml wody. Wystarcza na 6 porcji produktu, po 500 ml każda (łącznie 3 litry gotowego napoju).

Dla uzyskania maksymalnego poziomu regeneracji, użyj Born Recovery Shake w ciągu 30 minut od treningu.


Skład: białko mleka, serwatka w proszku, cukier, maltodekstryna, glukoza, aromat, minerały (węglan magnezu), sól, substancja zagęszczająca (lecytyna).

Produkt zawiera mleko i może zawierać śladowe ilości soi i jaj.


  

PEPTOPRO® to naukowo stworzona formuła peptydowa (charakteryzuje się bardzo małymi cząsteczkami proteinowymi), sprawiająca, że proteiny znacznie szybciej wchłaniają się w mięśnie. Peptopro jest całkowicie rozpuszczalne w wodzie i nie wymaga trawienia. To zapewnia lepszą wchłanialność i znacznie wydajniejsze odżywienie mięśni, co z kolei przekłada się na ich natychmiastową regenerację, tak samo podczas treningu, jak i po ćwiczeniach.


Firma Born Sportscare B.V. została założona w 1985 roku w Born, holenderskiej prowincji rowerowej Limburg. Odżywki sportowe Born zostały opracowane wspólnie przez najlepszych sportowców i spełniają najwyższe wymagania współczesnego sportowca: składają się z wysokiej jakości składników, cechujących się lekkostrawnością oraz wygodnym i szybkim wchłanianianiem. Jako długoterminowy partner innowacyjny w zespole Sunweb, opracowuje specjalne i innowacyjne produkty do żywienia sportowego, w których ważne jest zarówno działanie, jak i smak. Wszystkie produkty Born są w 100% bezpieczne i odpowiednie zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak amatorów. Born jest jedyną marką, która oferuje pełny pakiet opieki sportowej, na który składają się produkty odżywcze i pielęgnacyjne najwyższej jakości.

Klienci kupili również

zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem