Rękawiczki serwisowe Muc-Off Mechanics Gloves

46.90 zł
Ilość:
para

Rękawiczki serwisowe Muc-Off Mechanics Gloves


Rękawiczki Muc-Off Mechanics Gloves są idealne dla każdego, kto pracuje przy rowerze, motocyklu lub samochodzie. Zostały zaprojektowane tak, aby oferowały dłoniom wysoki komfort i ochronę przed większością skaleczeń i zadrapań przy minimalnym wpływie na zręczność podczas pracy. Sprawdzą się doskonale zarówno w warunkach serwisowych, jak i domowych.


  • Producent: Muc-Off
  • Model: Mechanics Gloves
  • Rozmiar: XL (obwód dłoni 23-25 cm)Cechy produktu:

  • Całkowita ochrona przed skaleczeniami i zadrapaniami podczas pracy,
  • Rękawiczki nie zawierają lateksu,
  • Poliuretanowa powłoka dłoni zapewnia doskonałą przyczepność przy zachowaniu zręczności,
  • Wykonane z niezwykle lekkiego materiału,
  • Można prać w pralce - prać w niskiej temperaturze (30° C).


Muc-Off to brytyjska marka, która od 1994 roku prężnie się rozwija w branży rowerowej oraz motocyklowej. Marka Muc-Off specjalizuje się w produktach do czyszczenia i pielęgnacji motocykli oraz rowerów. Firma zyskała popularność na całym świecie, a jej skuteczność potwierdza szerokie grono odbiorców, w tym światowej klasy sportowcy oraz zawodnicy kolarscy. U podstaw założenia marki Muc-Off leżała potrzeba dokładnego, ale nie zajmującego zbyt dużo czasu dbania o czystość swojego roweru. Producenci pragną wykorzystać maksymalny potencjał pojazdu, jakim jest rower, dbając o jego użytkowanie w trzech krokach, jakimi są: czyszczenie, ochrona oraz smarowanie. Rozpiętość produktów oferowanych przez markę Muc-Off robi ogromne wrażenie. Marka Muc-Off posiada w swoim asortymencie preparaty do czyszczenia i smarowania poszczególnych części roweru. W szczególności warto zwrócić uwagę na smary, oleje, odtłuszczacze, szczotki, a także pozostałe akcesoria do pielęgnacji i konserwacji roweru.

Klienci kupili również

zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem