Lezyne Smart Kit Zestaw łatek do dętek

24.90 zł
Ilość:
Zest.

Zestaw łatek Lezyne Smart Kit 


Lezyne Smart Kit to zestaw łatek do dętek, który jest idealną propozycją na wyścigi. Kauczuk syntetyczny pozwala na bezklejowe poprawki, ponieważ materiał ten jest elastyczny i łatwo poddaje się podczas pompowania opon. Zestaw zawiera 6 bezklejowych łatek do dętek, jedną dużą łatkę do wnętrza opony i płytkę piłującą. Płytka piłująca wykonana jest ze stali nierdzewnej, odpornej na korozję. Większa samoprzylepna łatka przyda się w sytuacjach gdy wystąpi duże uszkodzenie opony.


  • Producent: Lezyne
  • Model: Smart Kit
  • Zestaw zawiera: 6 łatek do dętek, 1 łatkę do opony, 1 płytkę piłującąCechy:

  • Zestaw idealny na wyścigi
  • Bezklejowe łatki
  • Płytka piłująca ze stali nierdzewnej


Technologie:


GLUELESS - Bezklejowe łatki są używane w celu trwałej naprawy. Specjalnie opracowany syntetyczny kauczuk, z którego są wykonane, lepiej rozciąga się podczas pompowania opon i jest bardziej elastyczny.


SCUFFER - Trwały, wielokrotnego użytku pilnik do dętki wykonany ze stali nierdzewnej, odporny na korozję.

Klienci kupili również

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]