Napój Izotoniczny Eurosport Cytrynowy

Ilość:
szt
POWIADOM MNIE

EUROSPORT Napój izotoniczny cytrynowy 600g


  • Producent: Eurosport
  • Smak: cytryna
  • Zawartość: 600 gramów
  • Jedna porcja zawiera około 30 gram węglowodanów
  • Wegańskie

SKŁADNIKI: dekstroza (45%), fruktoza (31%), maltodekstryna (16%), mieszanka elektrolitów (mleczan wapnia, fosforan monopotasowy, cytrynian magnezu, cytrynian trisodowy, chlorek sodu), proszek z owoców cytryny 3%, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, barwnik: beta karoten.


Izotoniczny Napój Sportowy, składający się z węglowodanów oraz elektrolitów, jest izotonicznym napojem dla sportowców w proszku. Proszek należy wymieszać z wodą. Dzięki specjalnie dobranej Malto dekstrynie, woda i proszek szybko się zmieszają. Organizm szybko wchłonie to rozwiązanie szybko i łatwo.

Napój w którym jest sprytny stosunek 2:1 między glukozą i fruktozą. Glukoza (znana również jako dekstroza) jest najważniejszym źródłem paliwa dla naszego organizmu. Dlatego stosunek między glukozą i fruktozą musi być dobrze dobrany. Przy normalnym odżywianiu możesz zamienić maksymalnie około 60 gramów cukru na energię na godzinę. Ze stosunkiem 2:1 pomiędzy glukozą i fruktozą, współczynnik konwersji może wzrosnąć do 90 gram. Twoje ciało będzie miało więcej dostępnej energii do ćwiczeń. 

Napój posiada wysoki poziom niezbędnych minerałów (sód, magnez, wapń, potas, fosfor). Eurosport Nutrition ma na celu zapewnienie wystarczającej ilości minerałów w napoju izotonicznym, aby uzupełnić wszystkie braki, które w naturalny sposób traci się podczas ćwiczeń poprzez pocenie się. Wysoki poziom minerałów w organizmie zapewni maksymalną absorpcję wilgoci i energii oraz optymalna wydajność mięśni. Smak jest odrobinę bardziej słony niż w wielu innych izotonicznych napojach sportowych, lecz nie za dużo.

pH napoju to 3,5-4,0, co oznacza, że jest zachowany balans między smakiem, a właściwościami izotonika. Smak jest świetny a dostawa nowych węglowodanów szybsza. Poniżej pH 3,0 napój byłby kwaśny i prawdopodobnie powodowałby problemy żołądkowe. Powyżej 5,5 napój nie będzie już smaczny.

Zdrowie jest głównym celem Eurosport Nutrition. Dlatego właśnie Izotoniczny Napój sportowy składa się z naturalnych i świeżych składników takich jak świeże owoce.

Eurosport Isotonic Sports Drink to rozpuszczalny napój (w formie proszku) składający się z mieszanki węglowodanów i elektrolitów. Wspiera długoterminową wydolność fizyczną organizmu i polepsza wchłanianie płynów przez organizm. Zalecany sposób spożycia: Pić małymi łykami co 10-15 minut podczas ćwiczeń (około 500 ml podczas godziny ćwiczeń).  Produkt jest suplementem diety. Nie wolno przekraczać zalecanej dawki. Należy dbać o zróżnicowaną, zbilansowaną dietę i zdrowy tryb życia. Suplement diety nie jest w stanie zastąpić zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w suchym miejscu i w temperaturze pokojowej.

Klienci kupili również

zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem