Buty MTB Sidi Tiger 2 SRS Carbon brązowo-czarne

1349.14 zł
1849.90 zł
-27%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1349.14 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni przed obniżką.

info
Kod:
620-91-90_SIDI_2023
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Buty Sidi MTB Tiger 2


MTB Tiger 2 to buty marki Sidi, które dzięki podeszwie MTB SRS Carbon-Ground przenoszą standard jazdy MTB na wyjątkowo wysoki poziom. Czubki butów zostały wykonane z gumy zapewniającej odpowiednią ochronę palców przed uderzeniami kamieni. Buty można indywidualnie dopasować do kształtu stopy. Wszystko dzięki systemowi Adjustable Heel Retention Device umożliwiającemu odpowiednie usztywnienie w tylnej części buta. Buty MTB Tiger 2 posiadają także zintegrowane obcasy, które są odpowiednio wyprofilowane i zapewniają stopie pełną stabilność nawet podczas intensywnego pedałowania. Z kolei zapięcie Tecno-3 Push Flex nie powoduje uczucia ucisku w okolicy podbicia i znacznie poprawia ułożenie stopy.


  • Producent: Sidi
  • Model: MTB Tiger 2
  • Przeznaczenie: MTB
  • Zapięcie: Tecno-3 Push Flex
  • Wierzch: mikrofibra Techpro / nylonowa siateczka
  • Podeszwa: MTB SRS Carbon-Ground
  • Rozmiar: 45
  • Kolor: brązowo-czarnyTechnologie:


MTB SRS Carbon-Ground - Podeszwa przenosi standard jazdy MTB na zupełnie inny, wyższy poziom. Wszystko to dzięki obniżeniu wagi pary butów o prawie 100 gram w stosunku do modelu MTB Dragon Carbon SRS. Obniżenie wagi nie wpłynęło negatywnie na poziom sztywności, czy wytrzymałości butów.
Rubber Toe - Przednia część czubka buta wykonana z gumy odpornej na uderzenia kamieni.
Adjustable Heel Retention Device - Dzięki temu systemowi możliwe jest regulowanie objętości tylnej części buta, tuż nad piętą. System usztywnia tylną część buta i umożliwia lepsze dopasowanie go w tej strefie. Dzięki możliwości regulacji objętości w okolicy pięty, but nie ma możliwości przesuwania się podczas intensywnych treningów. System jest regulowany za pomocą dwóch niezależnych wkrętów. By zacieśnić go wokół pięty, należy przykręcić wkręty w stronę znaku "+", analogicznie by zwiększyć jego rozstaw, w stronę znaku "-". System jest wymienny i w ofercie są dostępne części zamienne.
Integrated Heel Cup - Zintegrowany obcas o wyjątkowo lekkim designie. Specjalnie wzmocniony, by zapobiegał deformacji poprzez długotrwałe obciążenie. Wymodelowany anatomicznie, zapewnia odpowiednią stabilność stopy podczas pedałowania. Umieszczone w obcasie wkładki Reflex zapewniają użytkownikowi większe bezpieczeństwo podczas jazdy po zmroku.
Tecno-3 Push Flex - Zapięcie eliminuje uczucie ucisku w okolicy podbicia i znacznie poprawia ułożenie stopy. Umożliwia także wygodną regulację oraz szybkie zamykanie i otwieranie. Zapięcie jest wymienne.


Sidi jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek obuwia rowerowego. Buty rowerowe marki Sidi były wykorzystywane przez wielu znanych zawodowych kolarzy podczas najważniejszych wyścigów, a nawet mistrzostw świata. Marka od lat w swojej kategorii wyznacza nowe standardy w produkowaniu najwyższej jakości profesjonalnych butów. Sidi to firma rozpoznawalna na całym świecie, posiadająca bardzo silną pozycję również na polskim rynku.

Klienci kupili również

zamknij [x]