Schwalbe Taśma na obręcz Tubeless 10m

109.90 zł
Ilość:
szt
Taśma uszczelniająca na obręcz Schwalbe Rim Tape

Taśma na obręcz Tubeless jest wyjątkowo przyjazna w obsłudze, a jednocześnie odporna na bardzo wysokie ciśnienie. Nawet w rowerach szosowych wystarcza pojedyncza warstwa taśmy.

  • Producent: Schwalbe
  • Taśma pozwalająca na konwersję zwykłych kół do użytku jako koła bezdętkowe
  • Długość: 10 metrów
  • Szerokość: 19 mmPowinienieś używać wyłącznie kół, które zostały zatwierdzone do konwersji przez producenta.

Szczególnie ważne jest to w przypadku opon wysokociśnieniowych do rowerów szosowych. To zapewni, że obręcz wytrzyma szczególne obciążenia w użytku Tubeless, a opona osadowiona będzie na niej bezpiecznie.

Konwersja często nie jest możliwa w przypadku bardzo wąskich obręczy (13C), raczej tanich (nie spawanych) obręczy lub obręczy z oczkowanych. W tych przypadkach uszczelnienie obręczy za pomocą taśmy najczęściej się nie udaje.

Po konwersji na Tubeless napompowanie opony za pomocą serwisowej pompki stojącej jest często niemożliwe. Powinieneś przyjąć, że do pierwszego montażu opony potrzebny będzie solidny kompresor.

Klienci kupili również

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]