Opona Rubena / Mitas Flash V66 700c

37.33 zł
49.90 zł
-25%
Najniższa cena z 30 dni: 37.33 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
V6637-622
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Opona Rubena / Mitas Flash V66 700x35c DrutowaRubena / Mitas Flash to idealny wybór do miasta na dojazdy do pracy oraz weekendowe wycieczki. Struktura bieżnika zapewnia niskie opory toczenia i dobrą przyczepność zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Środkowy pas nie generuje hałasu na asfalcie. . Zastosowanie mieszanki Basic zapewni długą żywotność przez wiele kilometrów. Dzięki klasycznej konstrukcji jest to niezawodna opona z dobrymi właściwościami jezdnymi, zapewni kontrolę w każdych warunkach terenowych. Przekrój opony wzmocniony jest stalową linką składającą się z 4 cienkich drucików. Rubena / Mitas Flash to wytrzymała opona do roweru miejskiego.


Specyfikacja:

  • Rozmiar: 700 x 35c (ETRTO 37-622)
  • Wersja wykonania: Drutowa, Classic
  • Pasek odblaskowy: Nie
  • Mieszanka gumy: Basic Compound
  • Oplot: 22 TPI
  • Maksymalne ciśnienie: 85 PSI (6.0 Bar)
  • Dopuszczalne obciążenie: 106kg
  • Waga opony: 610g


Classic - konstrukcja z oplotem 22 lub 29 TPI w technologii bębnowej. Ścianki boczne wykonane z kordu, który został pokryty gumą. Za solidność odpowiada rant ze skręconej stalowej linki 2x2. Cechuje się trwałością oraz odpornością na ścieranie przy zachowaniu dobrych właściwości jezdnych. Dobrze znosi wyższe ciśnienie.

Basic Compound - standardowa mieszanka o długiej żywotnośći i dobrych właściwościach jezdnych. Przeznaczona do codziennego użytku w warunkach uniwersalnych.Rubena / Mitas to firma o europejskich korzeniach, której historia sięga 1908 roku. Jest wiodącym producentem opon nie tylko rowerowych, ale i do maszyn rolniczych, pojazdów budowlanych, motocykli, a nawet dla lotnictwa. Wywodząca się z Czech firma, będąca częścią większego koncernu posiada fabryki od Ameryki po Afrykę. W odpowiedzi na zwiększone zapotrzebowanie rynku rowerowego postanowiła dostarczać wysokiej jakości opony do jednośladów. Oferta Rubena / Mitas przeznaczona jest od elity MTB jeżdżącej w najcięższych warunkach, po dojazdy do pracy i weekendowe wycieczki. Jakość i niezawodność to siła napędowa marki Rubena / Mitas.

Klienci kupili również

zamknij [x]