Praca w Internetowym sklepie rowerowym Rowertour.com

Rowertour.com to jeden z największych rowerowych sklepów internetowych w Polsce. Firma powstała w 2012 roku i bardzo szybko znalazła się na szczycie sklepów rowerowych. W firmie dynamicznie wprowadzane są najnowsze technologie. Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się sklepów w branży e-commerce.

Szukasz ciekawej, rozwijającej pracy? Chcesz poznawać nowych ludzi i pracować z profesjonalistami w branży? Dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy jedną z wiodących firm w branży rowerowej w Polsce, która oferuje szereg możliwości rozwoju.

praca rowertour

Magazynier

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

  • Kontrola nad dostawami towarów pod względem ilości i jakości,
  • dbałość o właściwe magazynowanie produktów zgodnie z ustanowionymi standardami,
  • kompletowanie zamówień,
  • przygotowywanie towarów do wysyłki.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • organizacja czasu pracy na wysokim poziomie,
  • rzetelność i zaangażowanie w pracę,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży rowerowej.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę po okresie próbnym,
  • pracę na pełen etat w siedzibie firmy w Bydgoszczy,
  • pracę w stałych godzinach i przez cały rok,
  • zniżki pracownicze na sprzedawany asortyment.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać mailem na adres praca@rowertour.com w temacie wpisując nazwę stanowiska.

Copywriter

Wymagania:

  • doskonała znajomość języka polskiego, która umożliwia pisane,
  • podstawowa wiedza z zakresu SEO copywritingu,
  • umiejętność efektywnego wyszukiwania informacji na każdy temat,
  • znajomość branży rowerowej i zainteresowanie jazdą na rowerze będą dodatkowym atutem.

  • tworzenie dłuższych i krótszych treści, w tym artykułów, opisów, tytułów, haseł,
  • optymalizacja różnorodnych treści pod kątem SEO,
  • działania moderacyjne w Systemie Zarządzania Treścią,
  • szukanie informacji na zadany temat, tworzenie z nich planów i notatek.

Oferujemy:

  • pracę przy projektach z produktami dużych marek, takich jak np. Shimano, Sram, Thule, Schwalbe.
  • możliwość rozwoju i nauki nowych technologii,
  • współpracę z innymi działami,
  • godziny pracy 8-16,
  • umowę o pracę (umowa zlecenie na okres próbny 1-3 msc),
  • dobrą atmosferę pracy.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać mailem na adres praca@rowertour.com w temacie wpisując nazwę stanowiska.

Odpowiemy tylko na wybrane oferty. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))".

Informujemy, że Administratorem danych jest Rowertour.com z siedzibą w Bydgoszczy przy ulicy Nakielskiej 23. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

zamknij [x]
zamknij [x]