Camelbak

Camelbak - amerykańska firma znana z produkcji plecaków z systemem nawadniającym oraz bidonów. Istnieje od 1989 roku, a jej siedziba mieści się w Petaluma w Kalifornii. Hasło firmy Camelbak to: "Hydrate or Die" - "Nawadniaj się lub Giń". Sztandarowym produktem firmy są plecaki takie jak: M.U.L.E (Mule), Octane, Classic, Skyline oraz bidony i butelki takiej jak: Eddy, Podium oraz Peak. 


Picie z bukłaków odbywa się poprzez specjalny wężyk zakończony ustnikiem. Pozwala to na picie bez potrzeby zdejmowania plecaka, a także minimalizuje potrzebę użycia rąk. Plecaki ze względu na swoją funkcjonalność zyskały popularność wśród żołnierzy i sportowców.

zobacz więcej »
Cena od
do
zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]