Wymiany i zwroty

W Rowertour.com jesteśmy świadomi, jak ważne dla Klienta jest łatwe i wygodne kupowanie. Jeśli chcesz zwrócić lub wymienić produkt z nami masz na to 100 dni.

Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy Rowertour.com.
 

Zwrot towaru

Produkt nie spełnia Twoich oczekiwań? Żaden problem! Przypominamy, że masz aż 100 dni na zwrot. Na pewno łatwo i szybko odzyskasz wartość towaru. Postępuj wg. instrukcji poniżej:

  1. Wydrukuj oświadczenie zwrotu. Znajdziesz je tutaj,
  2. Wypełnij oświadczenie zwrotu,
  3. Spakuj towar, dołącz oświadczenie i dowód zakupu,
  4. Wyślij na nasz adres:

rowertour.com
ul.Pułaskiego 45
Bydgoszcz 85-619

 

Wymiana towaru

Wybrałeś zły rozmiar lub kolor? Bez problemu wymienimy Twój zakup na inny - masz aż 100 dni na decyzję. Wymiana będzie szybka i łatwa - gwarantujemy. Postępuj wg instrukcji poniżej:

 

  1. Złóż nowe zamówienie w polu komentarz wpisz WYMIANA. Wybierz płatność przelew tradycyjny.
  2. Wydrukuj oświadczenie wymiany. Znajdziesz je tutaj,
  3. Wypełnij oświadczenie. Podaj numer NOWEGO zamówienia.
  4. Spakuj towar, dołącz oświadczenie i dowód zakupu:
  5. Wyślij na nasz adres:

rowertour.com
ul.Pułaskiego 45
Bydgoszcz 85-619

zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]