Błotniki rowerowe 28"

Filtry
Marka
Accent
Author
Fox
Hebie
Merida Akcesoria
Ortlieb
PRO
Rock Shox
SKS
Topeak
WTB
XLC
Zefal
Cena
Typ
komplet
przedni
tylny
Montaż
inny
na obejmy
na śruby
Pełne
tak

Błotniki rowerowe 28 cali do Twojego roweru

Błotniki rowerowe 28 cali są nie tylko kompatybilne z kołami o tej samej wielkości, ale także dostosowane do różnych rodzajów rowerów, takich jak MTB, rowery trekkingowe, crossowe i gravel. Producent zazwyczaj podaje przedział rozmiarów, do których pasują, co ułatwia wybór odpowiedniego modelu.

 

Choć może się wydawać, że dodatkowe elementy, takie jak błotniki, mogą utrudnić jazdę, to błotniki rowerowe 28" są właśnie po to, aby chronić Twoje ubrania przed zachlapaniem i przemoczeniem. Pamiętaj, że pogoda może się szybko zmieniać, a nawet słoneczny dzień może zaskoczyć nagłą ulewą. Dlatego wytrzymałe błotniki 28 cali stanowią idealne rozwiązanie dla pasjonatów jazdy rowerem w każdych warunkach, niezależnie od rodzaju nawierzchni. Zabezpiecz swoje ubrania i ciesz się komfortową jazdą bez obaw o zmienne warunki atmosferyczne.

Błotniki do roweru 28 cali na przód i tył

Ochrona przed wodą to nie jedyne atuty tego produktu. Przednie błotniki 28 cali, takie jak SKS Shockblade II, S-Board czy FOX Mud Guard, to solidne zabezpieczenie przed kamieniami wydostającymi się spod kół. Jest to szczególnie niebezpieczne podczas szybkiej jazdy. Z kolei tylne błotniki 28 cali, jak SKS Dashblade, Topeak DeFender XC11 lub Author X-Bow to dodatkowa ochrona przed piachem, błotem i kałużami dla Twoich pleców i nóg. Przy niskiej temperaturze nie wpływa to pozytywnie na samopoczucie, a nawet zdrowie kolarza. Sprawdź naszą ofertę i wybierz idealny błotnik 28 cali do swojego jednośladu.

 


zamknij [x]