Reklamacja


 

uszkodzenie przesyłkiuszkodzona przesyłka

 

przesyłka monitorowana

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?

Dostawa kurierem:

  • Przed odebraniem przesyłki - Jeśli przesyłka jest uszkodzona możesz odmówić jej przyjęcia. Jeśli odmówisz przyjęcia przesyłki poinformuj nas o tym fakcie korzystając z formularza kontaktowego dostępnego w zakładce kontakt - wybierając temat "Problem z otrzymanym zamówieniem". 

  • Po odebraniu przesyłki - jeżeli dopiero po rozpakowaniu przesyłki stwierdzisz, że zamówiony towar jest uszkodzony, skontaktuj się z firmą kurierską i umów przyjazd kuriera celem spisania protokołu szkody. Uwaga! Spisanie protokołu szkody możliwe jest do 7 dni od odebrania przesyłki. Po spisaniu protokołu prześlij go do nas z opisem sprawy korzystając z formularza kontaktowego dostępnego w zakładce kontakt - wybierając temat "Problem z otrzymanym zamówieniem". 


Dostawa do paczkomatu:

  • Po otworzeniu skrytki paczkomatu - jeśli przesyłka jest w złym stanie, nie zamykaj skrytki, z której została wyjęta przesyłka i rozpocznij procedurę reklamacyjną - umieść z powrotem przesyłkę w skrytce i postępuj wg komunikatów wyświetlanych na ekranie paczkomatu. 

  • Po odejściu od paczkomatu - jeżeli dopiero po rozpakowaniu przesyłki stwierdzisz, że zamówiony towar jest uszkodzony, skontaktuj się z placówką InPost i spisz protokół szkody w terminie do 7 dni roboczych od dnia odebrania przesyłki.

Po spisaniu protokołu prześlij go do nas z opisem sprawy korzystając z formularza kontaktowego dostępnego w zakładce kontakt - wybierając temat "Problem z otrzymanym zamówieniem". 

Reklamacja gwarancyjna

Uwaga! Klient jest odpowiedzialny za stan przesyłki wysyłanej do reklamacji, prosimy o solidne zapakowanie i przesyłanie czystych produktów w takim zestawie w jakim towar został odebrany pierwotnie (np. reklamowane buty prosimy przesyłać bez zamontowanych bloków jeśli były kupowane osobno). Wadliwy towar Klient powinien dostarczyć w oryginalnym opakowaniu, w którym towar został odebrany przez Klienta, wraz ze wszystkimi elementami dostarczonymi Klientowi, w szczególności dokumentacją. Wadliwy towar Klient może również dostarczyć w opakowaniu zastępczym, które będzie zapewniało odpowiedni poziom ochrony towaru podczas transportu.

 

proces reklamacji

wynik reklamacji

Platforma ODR

Informujemy, że możesz skorzystać również z platformy internetowego rozstrzygania sporów ODR. Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym. Platforma ODR stanowi interaktywną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.

 


Formularz Reklamacji Gwarancyjnej

Formularz ten może być wykorzystywany wyłącznie do wypełnienia reklamacji wadliwego produktu na podstawie jego gwarancji.

Aby dokononać reklamacji gwarancyjnej postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

  1. Wypełnij poniższy formularz
  2. Sprawdź swoją skrzynkę mailową
  3. Wydrukuj formularz i załącz dokument zakupu
  4. Spakuj towar. Nie zapomnij dołączyć formularza i dokumentu zakupu
  5. Wyślij na nasz adres:

           Rowertour.com - z dopiskiem „REKLAMACJA"

           ul. Przemysłowa 8, budynek 503

           85-758 Bydgoszcz

Formularz reklamacji

Miejsce zakupu: *
* - pola wymagane
Wpisz email, który został podany w zamówieniu.
Sprawdź na paragonie bądź fakturze
Dodaj załączniki (nieobowiązkowe)
Format pliku JPG lub PDF. Maksymalnie: 2MB
zamknij [x]