Karta podarunkowa

Podaruj swoim bliskim prezent z Roiwertour

Pomysł na prezent

Osoba, której chciałbyś zrobić niespodziankę uwielbia jeździć na rowerze, ale nie wiesz co mogłoby być przydatne i sprawić dużo radości? Łatwo jest nie trafić z prezentem. A gdyby tak pozostawić tę decyzję komuś, kogo chcemy obdarować, a przy tym sprawić niespodziankę? To wszystko umożliwia karta podarunkowa do Rowertour.com

Czy kartą podarunkową można płacić w sklepie internetowym?

Tylko i wyłącznie! 

Do realizacji naszej karty i złożenia zamówienia wystarczy jedynie smartfon lub komputer. Można usiąść wygodnie, zamówić towar, a ten w ciągu paru dni znajdzie się pod naszymi drzwiami.

 


przycisk do zamówienia karty podarunkowej

 

 

 


infografika karty podarunkowej

 

Pamiętaj, że:

1. Dostępne kwoty wartości karty podarunkowej, to kolejno: 50 złotych, 100 złotych, 200 złotych, 300 złotych, 500 złotych, 1000 złotych.
2. Prosimy o wybór dowolnego sposobu dostawy. Karta podarunkowa zostanie dostarczona elektronicznie na wskazany adres e-mail w polu "Adres e-mail" w zamówieniu i nie jest za to pobierana żadna dodatkowa opłata.
3. W punkcie metoda płatności podczas realizacji zamówienia prosimy wybrać przelew bankowy lub płatność online.
4. W polu "6/6 Uwagi" podczas realizacji zamówienia, w kroku drugim "Dostawa" należy wpisać: "Karta podarunkowa".
5. Nie ma możliwości wystawienia faktury VAT na kartę podarunkową.
6. Karta podarunkowa służy do realizacji w sklepie online Rowertour.com i nie można jej wykorzystać w sklepie stacjonarnym.
7. Karta zachowuje ważność 6 miesięcy od daty zakupu.
8. Karta może być zrealizowana wyłącznie w sklepie online Rowertour.com, nie podlega wymianie na środki pieniężne oraz posiada termin ważności, po którym nie może być zrealizowana.
9. Płatność za pomocą Karty Podarunkowej Rowertour.com nie może dotyczyć zakupów, których przedmiotem są karty podarunkowe.

 

Pełen regulamin karty podarunkowej znajdziesz tutaj: przycisk prowadzący do regulaminu karty podarunkowej

 

zamknij [x]