Bagażniki bazowe

(3861)
Dopasuj BagażnikThule Sweden
Marka auta
ALFA ROMEO
AUDI
BMW
CITROËN
CUPRA
DACIA
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
JAGUAR
JEEP
KIA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
PORSCHE
RENAULT
SEAT
SKODA
SUBARU
SUZUKI
TESLA
TOYOTA
VOLKSWAGEN
VOLVO
Model
  wybierz markę auta
Typ
  wybierz model
Rodzaj dachu
  wybierz typ
Marka
Thule
TreeFrog
Cena
Ocena klientów

Bagażnik bazowy dopasowany do Twojego auta

Bagażnik bazowy musi być łatwy w montażu i trwały w eksploatacji. To on odpowiada za możliwości transportowe i montaż konkretnych komponentów dodatkowych. Ponieważ każde auto jest inne, producenci tworzą modele gotowe do montażu na konkretnym samochodzie. Dla każdego modelu występuje odpowiadający mu model bagażnika. Dobry bagażnik dachowy bazowy to podstawa całego systemu który będziemy montować. Dlatego tak istotne jest to, aby był to system sprawdzony i skuteczny, który zapewni naszym bagażom, nartom czy rowerom bezpieczną i stabilną podróż.

 

Doskonały bagażnik bazowy - Thule będzie tu najlepszym przykładem - jest montowany zazwyczaj do relingów samochodowych. Jeśli auto ich nie posiada, możliwy jest montaż modelu który obędzie się bez nich. W obu przypadkach zwracamy uwagę na trwałość rozwiązań i ergonomię, jakość wykonania i prostotę aplikacji. Bagażnik bazowy musi też działać w drugą stronę - to jest jego montaż, nie może szkodzić konstrukcji samochodu ani zakłócać w żaden sposób jego prowadzenia. Dzięki naszemu personelowi dobierzemy model idealnie rozumiejący się z autem klienta tak jak z jego oczekiwaniami względem trwałości i funkcjonalnego oraz bezpiecznego użytkowania.

Bagażnik bazowy w aucie bez relingów

Relingi nie są koniecznością konstrukcyjną. W autach typu kombi czy SUV są niemal standardem, ale w sedanach czy hatchbackach już nie. Pozostaje nam montaż za krawędź dachu. Bagażnik bazowy montuje się wtedy za pomocą zacisków dopasowanych do krawędzi samochodu. Nie obawiaj się - nasz personel potrafi zarówno zamontować taki model na Twoim aucie, jak i rzetelnie doradzić Ci dobór odpowiedniego modelu który nie uszkodzi samochodu i jednocześnie pozwoli na swobodny transport. Dobrze dobrany bagażnik bazowy na relingi nie odczepi się i nie stworzy potencjalnego zagrożenia na drodze a model na dach bez relingów nie może ustępować mu w kwestiach bezpieczeństwa i ergonomii.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy na rynku od lat, zajmujemy się problematyką bagażników dachowych w sposób kompletny i profesjonalny. Sugerujemy fachowe rozwiązania i wprowadzamy je w życie aby Wasze podróże uczynić lżejszymi i jeszcze przyjemniejszymi. Zachęcamy i zapraszamy - zaufajcie sprawdzonym rozwiązaniom.

 


zamknij [x]