Poznaj nas bliżej

 

 

Rowertour.com to największy internetowy sklep rowerowy w Polsce

Dobry sklep rowerowy to taki sklep, w którym chętnie dokonujemy zakupów. Ekipa Rowertour'u od 2012 roku konsekwentnie tworzy dla Was miejsce przyjazne i otwarte na potrzeby każdego rowerzysty. Nasza działalność nie ogranicza się jedynie do działalności w sieci. Rowertour.com to także sklep stacjonarny z profesjonalnym serwisem rowerowym (Shimano Service Center). Rynek jednośladów jest rozbudowany jak nigdy, dlatego w naszej ofercie znajdziecie produkty dostosowane do preferencji każdego kolarza - amatora jak i zawodowca. Z roku na rok poszerzamy ofertę o kolejne marki i ich produkty. W naszym asortymencie znajdziecie już ponad 80.000 produktów. Wśród nich jest wiele polskich marek, które jakością, designem i funkcjonalnością wyznaczają nowe standardy na rynku.

12 lat

lata działalności
80 tysięcy

produktów
98 procent

klientów poleca sklep
1 milion

wizyt miesięcznie

Nasz cel

W Rowertour.com doskonale rozumiemy, jak trudno czasami wybrać coś wartościowego z bogatej oferty różnych producentów. Chcąc stworzyć najlepszy sklep rowerowy, wykorzystujemy nasze doświadczenie i wiedzę zdobytą podczas pokonywania dziesiątek tysięcy kilometrów na rowerach. Pasja, która napędza weekendowe wyprawy, stała się także motorem do rozwoju miejsca z ogromnym asortymentem dla wszystkich rowerzystów.

Nasza historia

2012

Powstanie sklepu internetowego Rowertour.com
2016

Zaangażowanie CSR - współpraca z Rowerową Brzozą
2017

Powstanie sklepu stacjonarnego Rowertour przy ulicy Łużyckiej 27 w Bydgoszczy
2022

Świętowanie dziesięciolecia sklepu internetowego

 

 

 

Sklep rowerowy z nagrodami Opineo

Trzy lata z rzędu zostaliśmy wyróżnieni przez serwis Opineo.pl za wysoką jakość Obsługi Klienta i realizacji zamówień. W 2018 roku znaleźliśmy się na 1 miejscu w kategorii sklepów rowerowych! Zostaliśmy także wyróżnieni w kategorii sklepów sportowych i uplasowaliśmy się na 7 miejscu w rankingu! Natomiast w roku 2019 uplasowaliśmy się na miejscu 5 w kategorii sklepów sportowych! Możemy się pochwalić, że w 2020 sytuacja się powtórzyła i powtórnie znaleźliśmy się na 5 miejscu w kategorii sklepów sportowych! Jest to gwarancja, że każdy nasz Klient zostanie we właściwy i satysfakcjonujący dla niego sposób obsłużony.

 

 

 

Złoty laur Opineo 2020 w kategorii Sport

Złoty laur Opineo 2021 w kategorii Sport

Złoty laur Opineo 2022 w kategorii Sport

 

 

Sklep rowerowy z tradycjami

Rowertour.com to polski sklep rowerowy, dlatego też chętnie promujemy rodzime produkty. Kompletna oferta to jednak nie wszystko, by stworzyć wyjątkowe miejsce dla cyklistów. Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu dużego, taniego sklepu rowerowego o konkurencyjnych cenach, wysyłka zamówień w 24 godziny to standardy, które na pewno doceniają nasi klienci. Od początku, poprzez infolinię i możliwość składania zapytań na naszej stronie internetowej, chętnie dzielimy się naszą wiedzą o sprzęcie i  wrażeniami z jego użytkowania. Poza wirtualny światem, można nas spotkać osobiście w sklepie i serwisie stacjonarnym w Bydgoszczy, przy ulicy Łużyckiej 27. Tu możecie opowiedzieć nam o swoich ostatnich rowerowych przygodach, wyprawach i radościach z tym związanych. Bo to, co nasz łączy to rowerowa pasja!

zamknij [x]