Najlepszy sklep rowerowy Rowertour.com


 

Kilka słów o nas

Dobry sklep rowerowy to taki sklep, w którym chętnie dokonujemy zakupów. Ekipa Rowertour'u od 2012 roku konsekwentnie tworzy dla Was miejsce przyjazne i otwarte na potrzeby każdego rowerzysty. Nasza działalność nie ogranicza się jedynie do działalności w sieci. Rowertour.com to także sklep stacjonarny z profesjonalnym serwisem rowerowym. Rynek jednośladów jest rozbudowany jak nigdy, dlatego w naszej ofercie znajdziecie produkty dostosowane do preferencji każdego kolarza - amatora jak i zawodowca.

 

 

 

 

 


Nasz cel

W Rowertourze doskonale rozumiemy, jak trudno czasami wybrać coś wartościowego z bogatej oferty różnych producentów. Chcąc stworzyć najlepszy sklep rowerowy, wykorzystujemy nasze doświadczenie i wiedzę zdobytą podczas pokonywania dziesiątek tysięcy kilometrów na rowerach. Pasja, która napędza weekendowe wyprawy, stała się także motorem do rozwoju miejsca, w którym znajdziecie asortyment ponad 50000 produktów. Wśród nich jest wiele polskich marek, które jakością, designem i funkcjonalnością wyznaczają nowe standardy na rynku.

 

Oferujemy szeroki asortyment z zakresu:

 

Sklep rowerowy z nagrodami Opineo

Trzy lata z rzędu zostaliśmy wyróżnieni przez serwis Opineo.pl za wysoką jakość Obsługi Klienta i realizacji zamówień. W 2018 roku znaleźliśmy się na 1 miejscu w kategorii sklepów rowerowych! Zostaliśmy także wyróżnieni w kategorii sklepów sportowych i uplasowaliśmy się na 7 miejscu w rankingu! Natomiast w roku 2019 uplasowaliśmy się na miejscu 5 w kategorii sklepów sportowych! Możemy się pochwalić, że w 2020 sytuacja się powtórzyła i powtórnie znaleźliśmy się na 5 miejscu w kategorii sklepów sportowych! Jest to gwarancja, że każdy nasz Klient zostanie we właściwy i satysfakcjonujący dla niego sposób obsłużony.

 

 

 

 

 

 

 Sklep rowerowy z tradycjami

Rowertour.com to polski sklep rowerowy, dlatego też chętnie promujemy rodzime produkty. Kompletna oferta to jednak nie wszystko, by stworzyć wyjątkowe miejsce dla cyklistów. Ponad 8 lat doświadczenia w tworzeniu dużego, taniego sklepu rowerowego o konkurencyjnych cenach, wysyłka zamówień w 24 godziny to standardy, które na pewno doceniają nasi klienci. Od początku, poprzez infolinię i możliwość składania zapytań na naszej stronie internetowej, chętnie dzielimy się naszą wiedzą o sprzęcie i  wrażeniami z jego użytkowania. Poza wirtualny światem, można nas spotkać osobiście w sklepie i serwisie stacjonarnym w Bydgoszczy, przy ulicy Łużyckiej 27. Tu możecie opowiedzieć nam o swoich ostatnich rowerowych przygodach, wyprawach i radościach z tym związanych. Bo to, co nasz łączy to rowerowa pasja!

zamknij [x]