Rowery trekkingowe

(2)
Marka
Romet
Wzrost użytkownika
164 cm
165 cm
166 cm
167 cm
168 cm
169 cm
170 cm
171 cm
172 cm
173 cm
174 cm
175 cm
176 cm
177 cm
178 cm
Rozmiar ramy
19"
M
Wysokość ramy
48cm
Rozmiar koła
28"
Płeć
męski
unisex
Rodzaj hamulca
tarczowy mechaniczny
Napęd
3x7
3x8
Kolor
czarny
zielony
Cena
Ocena klientów

Rowery trekkingowe - czym się charakteryzują?

Wielozadaniowy rower o uniwersalnym zakresie: tak rozwiniemy definicję "rower trekkingowy". Jest to jednoślad o bogatym wyposażeniu, gotowy przenosić nas na duże odległości. Mechanicznie istotne są: hamulce tarczowe, przedni amortyzator, odpowiednie ogumienie, duża ilość przełożeń. Spotkamy tu tarcze z trzema blatami z przodu i dziewięcioma z tyłu o dużym zakresie. Hamulce tarczowe pozwalają zatrzymać dużą masę stosunkowo szybko a amortyzator przedni niweluje uciążliwe drgania przenoszone na ramiona. Ogumienie o uniwersalnym charakterze, ale solidne, mocne i często z wkładkami przeciw przebiciom (np. seria Schwalbe Marathon).

 

Nie mniej istotne są dodatki. Profesjonalny rower trekkingowy posiada solidny i masywny bagażnik tylny i przedni. Ten drugi - często zawieszany nisko przy osi koła. Szerokie kierownice pozwalają na montaż sakwy, dodatkowo spotyka się amortyzowane sztyce siodełka. Znajdziemy tu też mocne oświetlenie (często fabrycznie montowane). Do kompletu potrzebny nam tylko odpowiedni licznik lub jeszcze lepiej - komputer rowerowy. Wszystko to wymaga, włącznie ze strojem i treningiem, dłuższego okresu przygotowań, ale ta inwestycja zwraca się podczas wypraw radością z ich przeżywania. Warto? Warto!

Rowery trekkingowe damskie i męskie - bogata oferta

Umiejętne dobranie roweru to gwarancja późniejszej wygody i komfortu użytkowania. Staramy się tak układać ofertę, by spełniała ona Wasze potrzeby i oczekiwania pod wieloma względami, także cenowym. Dobór jest też istotny ze względu na płeć - rower męski trekkingowy to nieco inna geometria niż rower damski. Trekkingowy "szał" jest szeroko dostępny i łatwo o pochopny wybór. Będąc naszym klientem masz pewność, że wybierasz pewnie. Dzieląc jednoślady na męskie i damskie możemy zaoferować Wam:

Profesjonalne rowery trekkingowe są w Twoim zasięgu

Nie potrzebujesz wielkich pieniędzy by kupić dobry rower trekkingowy. Na przykład modele firmy Romet do 3000 zł są naprawdę dobre. Pamiętaj, że rower trekkingowy łatwo poddaje się modyfikacjom. Nowe przerzutki, kierownice, wsporniki, kasety, supporty czy siodła to naturalna ewolucja Twojego podstawowego modelu, którą będziesz prowadzić wraz z własnym rozwojem i określaniem własnych potrzeb. Zazwyczaj już po pierwszym sezonie wiesz co chcesz ulepszyć. Dlatego zakup trekka rozkłada się w czasie i nie jest obciążeniem dla kieszeni.

 

Możliwości, jakie otwiera pasja rowerowa, są ogromne. Turystyka z poziomu siodełka jest fantastycznym doznaniem, które ciężko czymś zastąpić. Mamy tego świadomość - dlatego też nasza oferta jest ukierunkowana na wygodne przemierzanie świata na Twoich warunkach. My jesteśmy po to, by te warunki uczynić możliwymi: obojętnie, czy właśnie kupujesz nowy rower trekkingowy, czy modyfikujesz już istniejący, jesteśmy do Twojej dyspozycji abyś znalazł dokładnie to, czego potrzebujesz w jednym miejscu. Zapraszamy, poznaj naszą ofertę, znajdź jednoślad dla siebie, a potem - po prostu jedź! Z Rowertour to łatwiejsze niż myślisz. Wejdź, zostań i przekonaj się. Przygoda czeka!

 


zamknij [x]