Akcesoria do rowerów dziecięcych

Filtry
Marka
Accent
OXC
Puky
Cena

Dodatkowe wyposażenie i akcesoria do rowerków dziecięcych

Mały nie musi znaczyć słabiej wyposażony. Z nami uzupełnisz rower dziecięcy o znakomity osprzęt. Przede wszystkim, zamontujesz drążek do prowadzenia roweru jeśli dziecko jest na etapie nauki jazdy. Montaż jest bajecznie prosty - zazwyczaj drążek montuje się do sztycy podsiodłowej, blisko środka ciężkości. Dodatkowo pomogą boczne kółeczka stabilizujące, które zabezpieczą przed upadkiem na bok. Możesz kupić pasy do noszenia roweru - w wypadku rowerków biegowych znacząco ułatwia to ich przenoszenie.

 

Jeśli chcesz, by rower wyglądał poważnie, musisz zainwestować w oświetlenie i sygnały dźwiękowe. Dobry dzwonek to podstawa - również odblaski i światełka, które uzupełniają żywą kolorystykę jednośladu, sprzyjają pośredniemu bezpieczeństwu: mały rowerzysta jest lepiej widoczny.

Akcesoria rowerowe dla dzieci, które spełniają marzenia

Odkąd pamiętamy, naszym marzeniem było jeździć na rowerze. Jako dzieci z zazdrością patrzyliśmy na "dorosłe" rowery i duże wyprawy. Nasza nauka była naznaczona intensywnymi upadkami, które szybko uzbroiły nas w system zabezpieczeń. Dziś może być prościej - akcesoria do rowerku dziecięcego pozwalają w znacznym stopniu ułatwić proces nauki jazdy na rowerze, a bierny poziom zabezpieczeń jak kaski czy ochraniacze pozwala uniknąć bolesnych rozczarowań i kontuzji które mogłyby zniechęcić małych rowerzystów. Dodatkowo design jest tak intensywnie rozwinięty, że dobór odpowiedniej kolorystyki dzwonka, kasku czy mocy oświetlenia jest znacznie ułatwiony.

 

Wszystko to możecie zakupić u nas - zapewniamy solidną bazę produktów i fachowe podejście do każdego klienta. Przekonajcie się sami, dlaczego jesteśmy najlepsi - zapraszamy Was i Wasze dzieci do zakupów.

 


zamknij [x]