Rowerki dziecięce

(35)
Marka
Accent
Cannondale
Ghost
Madd Gear
Puky
Rebel Kidz
Woom
Cena
Kolor
biały
czarny
czerwony
fioletowy
niebieski
różowy
zielony
żółty
Wzrost
do 100cm
od 75cm
od 80cm
od 90cm
od 95cm
od 105cm
Ocena klientów

Rower dziecięcy dostosowany do potrzeb maluszka

Każdy rower dziecięcy powinien być wielkością dostosowany do aktualnego wzrostu dziecka. Nie powinniśmy kupować rowerów na wyrost z myślą, że dziecko przecież i tak urośnie. Na zbyt dużym rowerku trudniej jest się nauczyć utrzymania równowagi, a sama pozycja może być bardzo niewygodna. To jedynie zniechęci malca do dalszej nauki jazdy. Aby idealnie dopasować rowerek dziecięcy warto skorzystać z tabeli rozmiarów podanej przez producenta. Rowerki dziecięce na dwóch kółkach mogą mieć koła o średnicy 12”, 16”, 18”. Im wyższy jest młody rowerzysta tym rower dziecięcy powinien mieć większe koła.

 

Każdy rowerek dziecięcy powinien wyposażony być w oświetlenie i dzwonek. Powinniśmy też naszą pociechę od małego uczyć jazdy w kasku. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, a zakładanie kasku przed każdą jazdą musi stać się nawykiem. Dzieci uwielbiają naśladować swoich rodziców, dlatego sami także powinniśmy dawać dobry przykład i odpowiednio chronić swoją głowę.

Rowerki dziecięce na każdą kieszeń

W naszej ofercie znajdziecie rowery dla dzieci w szerokim przedziale cenowym. Podstawowe modele biegówek dostępne są już za około 300zł. Natomiast większe rowery na kołach 16 lub 18 cali to koszt około 600zł. Za niespełna 700zł kupimy już niezwykle popularne rowery Accent Elsa lub Track, które dzieci uwielbiają za fenomenalne malowanie. Dorośli natomiast cenią za żywotność, prostą konstrukcję oraz wyposażenie takie jak pełna osłona na łańcuch, błotniki, boczne kółka oraz w przypadku modeli dziewczęcych, za koszyczek na kierownicy.

 

Poszukując idealnie dopasowanego, lekkiego i świetnie wyposażonego roweru warto przyjrzeć się ofercie marki Woom. Ten producent tworzy jedynie rowery oraz części i akcesoria przeznaczone dla dzieci. Kupując rowerek dziecięcy marki Woom możemy mieć pewność, spełni on w 100% potrzeby naszego dziecka, a gdy już z niego wyrośnie bez problemu znajdziemy klienta, który zechce go kupić.

Rowery dziecięce w Rowertour.com

 

W naszym sklepie online znajdziecie szeroki wybór rowerków dziecięcych dla maluchów w każdym wieku i wzroście. Od rowerów biegowych, przez 12-sto calowe, aż po rowerki dla dzieci w wieku 4-6 lat. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do zakupów!

 


zamknij [x]
Strona do poprawnego działania potrzebuje wykorzystywać pliki cookies. Zaakceptuj je, by móc w pełni korzystać z funkcjonalności naszego sklepu.
Rozumiem