Woom

(53)
Cena
Ocena klientów

Rowerki Woom dla najmłodszych

Najważniejszą część oferty marki Woom stanowią rowerki dla najmłodszych i trochę starszych dzieci. Według zaleceń producenta najmłodsi adepci kolarstwa mogą zacząć swoją przygodę z dwoma kółkami już od 14 miesiąca życia. Rowerek biegowy Woom występuje w dwóch rozmiarach co jest raczej rzadkością w ofertach innych producentów. Nieco starsze dzieci mają do dyspozycji rower Woom 14 cali. Ultralekki, wyposażony w dwa hamulce typu v-brake i specjalne dźwignie hamulcowe przystosowane do niewielkich rączek dziecka. Nieco starsze i bardziej doświadczone dzieciaki chętnie sięgają po Woom rower 16 cali, który zaskakuje swoją niewielką wagą na poziomie 5,4 kg oraz niesamowicie fajnym designem. Ten, jak i pozostałe modele występują aż w 4 lub 5 różnych malowaniach co pozwala na łatwiejsze trafienie w wymagający gust młodego rowerzysty lub rowerzystki.

Jaki rower Woom dla starszych dzieci?

Rower dla dzieci Woom występuje także w rozmiarze przeznaczonym dla starszych dzieciaków i młodzieży. Maksymalny wiek deklarowany przez producenta to 14 rok życia, ale wiele zależy tu od wzrostu już dojrzałego rowerzysty. Maksymalny rozmiar kół na jakich produkowane są rowery Woom to 26 cali, więc nawet niewysocy dorośli byliby w stanie znaleźć odpowiednią dla siebie pozycję na takim rowerze. Dla nieco młodszych stworzone zostały model na 24-calowych kołach oraz bardzo ciekawy rower Woom 20 cali, który może pochwalić się niską jak na tego typu rower masą 8,7 kg. Ponadto znajdziemy w nim 8-biegowy napęd SRAM X4 z kasetą o rozpiętości 11-32T oraz obrotową manetkę zmiany biegów, którą dzieci uwielbiają, bo przypomina im nieco manetkę gazu w motocyklu. Założyciele i zarazem projektanci Woom bardzo dużą uwagę przykładają do detali. Każdy rower dziecięcy Woom jest przemyślany i posiada duże możliwości regulacji poszczególnych elementów.

Elektryczny rower dla dzieci Woom

W ofercie marki Woom znajdziemy trzy różne typy rowerów. Od linii klasycznej, która obejmuje rowerki biegowe oraz konstrukcje przypominające nieco BMX’y, przez rowery przeznaczone do MTB, aż po coś rzadko spotykanego do tej pory i przedstawianego raczej w formie ciekawostki, czyli elektryczny rower dziecięcy Woom. Występujący w dwóch rozmiarach i jednym kolorze rowerek z silnikiem elektrycznym o mocy 250 W pozwala dziecku na pokonanie znacznie większej odległości niż w przypadku zwykłego rowerka. Dzięki temu może zobaczyć więcej świata lub najbliższej okolicy i łatwiej będzie mu utrzymać koło swoich rodziców.

Woom – akcesoria rowerowe dla najmłodszych

W kategorii Woom akcesoria znajdziemy szeroki wybór elementów wyposażenia do rowerka dziecięcego. Warto zwrócić uwagę na ciekawie prezentujące się kaski Woom. Występują one w 6 kolorach i trzech rozmiarach. Kaski Woom wyposażone są w magnetyczne zapięcie, doskonałą wentylację, wzmocnioną część czołową, skroniową i potyliczną, a także elastyczny daszek. Bezpieczeństwo to podstawa dla marki Woom. Kask ten posiada wszystkie niezbędne certyfikaty i spełnia rygorystyczne wymagania dotyczące bezpieczeństwa.

Inne interesujące akcesoria to: dzwonki, pompki, mini zapięcia, zestawy błotników na małe koła, torebki, bidony z małymi koszykami, pokrowce, a także mini stojak rowerowy. Są to akcesoria dobrze znane każdemu rowerzyście, ale niewielu producentów tworzy te je pod dziecięce rowerki.

Woom - akcesoria i rowery

Austriacka marka szturmem podbiła dziecięcy rynek rowerowy oraz serca rodziców i ich maluchów na całym świecie. Fantastycznie wyglądające i doskonale dopasowane rowerki, rzadko spotykane rowery elektryczne dla dzieci, a także odzież, akcesoria takiej jak: bagażnik, lampka, zapięcie, stojak czy kask rowerowy. Woom to marka z krótką historią, a zarazem bardzo świetlaną przyszłością. W końcu doczekaliśmy się producenta, która w 100% skupia się na dzieciach. Przekonajcie się sami. Wasze dziecko z pewnością pokocha Woom!

 


zamknij [x]