Zakupy na raty

zakupy na raty w rowertour.com

 

 

Planujesz zakup roweru swoich marzeń? Nie masz gotówki, a do sezonu pozostało niewiele czasu?
W rowertour.com możesz zrealizować swoje marzenia i kupić wyśniony rower na raty.

Rower na raty w rowertour.com

Zakup roweru na raty to doskonały sposób, aby cieszyć się swoim wymarzonym rowerem już teraz. Od złożenia zamówienia i wypełnienia wniosku kredytowego do momentu kiedy ruszymy naszym nowym rowerem na przejażdżkę może minąć zaledwie kilka dni. Wszystko załatwimy bez wychodzenia z domu i na bardzo preferencyjnych warunkach. Jednak to nie wszystko. Możliwość zakupu na raty z Alior Bankiem umożliwia wzięcie kredytu nie tylko na rower. W zamówieniu mogą się znaleźć również części i akcesoria rowerowe, które także weźmiemy na raty. Jedynym warunkiem wstępnym jest zakup za kwotę minimalną w wysokości 300 zł.

 

Kredyt B100100
Liczba rat: 3 - 60

Minimalna kwota zakupu na raty: 300 zł

Maksymalna kwota zakupu na raty: 10 tyś zł

Nazwa oferty: Oferta Kredyt B100100 

 

 

Jeśli wybrali Państwo kredyt z wpłatą własną, prosimy o przelew tej kwoty na nasz numer rachunku bankowego. W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia z dopiskiem "WPŁATA WŁASNA".

 

Dane do wpłaty:
mBank (BRE bank): 57 1140 2004 0000 3602 8365 7598
Rowertour.com Sp. z o.o.
ul. Fordońska 2,
85-085 Bydgoszcz

Dlaczego warto kupić rower na raty

Raty możemy wygodnie rozłożyć tak, aby spłacanie ich było jak najmniej odczuwalne dla naszego portfela. W obecnych czasach to znacznie lepsze rozwiązanie, niż wykładanie większej sumy gotówki za jednym razem. Zarówno na naszej stronie jak i na stronie banku znajdziesz niezbędne informacje dotyczące zakupów na raty. Kupując w naszym sklepie masz pewność i gwarancję bezpiecznych zakupów oraz uczciwych warunków kredytowania przez bank z wieloletnim doświadczeniem i stabilną pozycją na rynku. Pokażemy teraz krok po kroku jak należy postępować, aby już niedługo cieszyć się nowym rowerem.

Zakupy na raty w rowertour.com

Ale to nie wszystko! W naszym internetowym sklepie rowerowym możesz kupić na raty również akcesoria i części do roweru. Spośród całej naszej oferty znajdź produkty, które najlepiej pasują do Ciebie. Sprawdź warunki zakupów na raty i sfinalizuj zakup. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Potrzebujesz przyczepki do roweru dla dziecka czy pupila? Nic straconego! Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie dostępne są z możliwością zakupu na raty.

Skorzystaj z najlepszej dostępnej oferty zakupów ratalnych z Alior Bank. Nie przegap tej wspaniałej możliwości i kup rowery na raty online korzystając z najniższego oprocentowania.
W rowertour.com znamy Twoje potrzeby i pasje – wiemy czego Ci trzeba. Wszystko to oferujemy Ci w najdogodniejszych warunkach.

 

Przykładowy kalkulator rat <- kliknij tutaj.

 

 

Zakupy na raty w rowertour.com to:

  • Bardzo szybka decyzja kredytowa
  • Brak komplikacji - aby dokonać zakupów na raty wystarczy dowód i oświadczenie wysokości dochodów
  • Raty dostępne bez poręczycieli
  • Więcej możliwości. Zakup produktów lepszej jakości lub z wyższej półki cenowe
  • Wygodne zakupy. 100% online - bez wychodzenia z domu i bez kuriera

 

Jak zrobić zakupy na raty w rowertour.com

jak zrobić zakupy na raty w rowertour.com

 

  1. Wybierz produkt który chciałbyś kupić na raty
  2. Sprawdź ile będzie wynosiła rata
  3. Umieść produkt w koszyku i sfinalizuj zakup
  4. Wypełnij i wyślij formularz rat
  5. Po akceptacji formularza Ciesz się nowym sprzętem
 
zamknij [x]