Nowosci

(191)
Marka
Cannondale
Dynamic Bike Care
Fox
ProX
Sigma
SRAM
Thule
Unior
Viking
Winora
XLC
Zipp
Cena
Ocena klientów

Nowości rowerowe w Rowertour.com

Z każdym sezonem producenci rowerów prezentują zaktualizowane edycje swoich flagowych modeli. Często zmiany obejmują głównie odcień lakieru, jednak w wielu sytuacjach dotyczą również elementów takich jak wyposażenie, geometria lub inne aspekty mające bezpośredni wpływ na doznania z jazdy. Wybierając produkt oznaczony jako nowość, można mieć pewność, że korzysta się z najnowszych technologii.

Najnowsze rowerowe technologie

Ewolucja w dziedzinie elektroniki dla rowerów następuje z niezwykłą szybkością. Technologia z poprzednich sezonów w postaci liczników, nawigacji, zegarków czy lampek może wydawać się przestarzała w porównaniu z najświeższymi produktami. W przypadku tego typu urządzeń zaleca się wybór nowych modeli pochodzących od renomowanych firm, takich jak Cateye, Sigma czy Bryton.

Modne wzory i najnowsze trendy rowerowe

Tak jak zmienia się technologia, osprzęt w rowerach, tak samo co roku zmieniają się wzory i technologie wykorzystywane w odzieży rowerowej. Modne wzory i najnowsze trendy zawsze są na wyciągnięcie ręki. Twoja odzież rowerowa będzie wyrażać twoją osobowość i pasję do rowerów. Znajdziesz u nas produkty, które odzwierciedlają najnowsze trendy mody. Wyglądaj dobrze, czuj się dobrze i jeździj na rowerze w stylu.