Nowości

Filtry
Marka
Cannondale
CEMA
Chiba
Crank Brothers
DT Swiss
Fizik
Fox
Manitou
MET
Michelin
Mongoose
ProX
Reusch
Santa Cruz
Saris
Shimano
Thule
USWE
Uvex
Viking
XLC
Zipp
Cena

Nowości rowerowe w Rowertour.com

Z każdym sezonem producenci rowerów prezentują zaktualizowane edycje swoich flagowych modeli. Często zmiany obejmują głównie odcień lakieru, jednak w wielu sytuacjach dotyczą również elementów takich jak wyposażenie, geometria lub inne aspekty mające bezpośredni wpływ na doznania z jazdy. Wybierając produkt oznaczony jako nowość, można mieć pewność, że korzysta się z najnowszych technologii.

Najnowsze rowerowe technologie

Ewolucja w dziedzinie elektroniki dla rowerów następuje z niezwykłą szybkością. Technologia z poprzednich sezonów w postaci liczników, nawigacji, zegarków czy lampek może wydawać się przestarzała w porównaniu z najświeższymi produktami. W przypadku tego typu urządzeń zaleca się wybór nowych modeli pochodzących od renomowanych firm, takich jak Cateye, Sigma czy Bryton.

Modne wzory i najnowsze trendy rowerowe

Tak jak zmienia się technologia, osprzęt w rowerach, tak samo co roku zmieniają się wzory i technologie wykorzystywane w odzieży rowerowej. Modne wzory i najnowsze trendy zawsze są na wyciągnięcie ręki. Twoja odzież rowerowa będzie wyrażać twoją osobowość i pasję do rowerów. Znajdziesz u nas produkty, które odzwierciedlają najnowsze trendy mody. Wyglądaj dobrze, czuj się dobrze i jeździj na rowerze w stylu.