Bryton

Kategorie
Filtry
Cena

Bryton - Nawigacja i liczniki dla każdego

W ofercie marki Bryton znajdziemy szeroką gamę komputerów rowerowych o różnym stopniu zaawansowania. Możemy śmiało powiedzieć, że każdy rowerzysta znajdzie tu coś dla siebie. Podstawowe modele wyposażone są w precyzyjny GPS, duży wyświetlacz, pojemny akumulator, wodoodporną obudowę, czy możliwość sparowania z telefonem oraz takimi aplikacjami jak Strava, TrainingPeaks, Selfloops czy Relive. Najbardziej zaawansowane komputery posiadają oprócz wyżej wymienionych funkcji kolorowy wyświetlacz, bezpłatne mapy offline, zaawansowane funkcje podążania wytyczoną trasą, dotykowy wyświetlacz i wiele innych.

Bryton i najnowocześniejsze technologie

Komputer rowerowy Bryton możemy wygodnie obsługiwać i programować w czasie rzeczywistym za pomocą darmowej aplikacji wgranej na telefon. Współpracuje on również z wieloma aplikacjami, za pomocą których możemy zaplanować trasę i wgrać mapę w formacie GPX, by w czasie jazdy móc przez cały czas nawigować po śladzie. Bryton ma możliwość łączenia z innymi urządzeniami lub przesyłania danych poprzez protokół ANT+ lub Bluetooth. Są to obecnie dwa najczęściej wykorzystywane systemy bezprzewodowego łączenia.

Dodatkowe akcesoria Bryton

Dużym atutem marki Bryton są uniwersalne akcesoria, które pasują do każdego licznika. Nie ma znaczenia czy mówimy o komputerze za 300 czy za 1500 zł. Z najchętniej kupowanych przez naszych klientów warto wymienić: czujnik prędkości, czujnik kadencji, pasek do pomiaru tętna oraz wszelkiego rodzaju mocowania z uchwytem Mount Rider na czele.

 

Różne modele nawigacji Bryton mieliśmy okazję wielokrotnie testować i opisywać na naszym blogu. Największe wrażenie zrobiła na nas niezawodność tych komputerów, prosta obsługa za pomocą intuicyjnej aplikacji oraz niezwykle dokładna nawigacja współpracująca nie tylko z satelitami GPS, ale również z GLONASS, BDS, Galileo i QZSS. Wszystkie najbardziej popularne modele komputerów rowerowych marki Bryton oraz czujniki i akcesoria do nich znajdziecie na Rowertour.com. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 


zamknij [x]