Nawigacje rowerowe

Filtry
Marka
Bryton
Hammerhead
Lezyne
Sigma
Cena
Polskie menu
tak
Czujnik w zestawie
kadencja
prędkość
tętno
Ekran dotykowy
tak
Komunikacja ze smartfonem
tak
Mapy
tak
Przekątna ekranu
1,7"
2,3"
2,7"
2,8"
3"
3,4"
Wyświetlacz
kolor
mono
Łączność
ANT+
Bluetooth

Nawigacja na rower czyli komputer rowerowy w akcji

Nawigacja rowerowa to coś więcej niż tylko urządzenie które wskazuje kierunek jazdy. GPS do roweru to „centrum dowodzenia” które zostało zamknięte w małej, odpornej na wodę i kurz obudowie. Ten niepozorny z wyglądu komputer rowerowy posiada wiele właściwości, które zdecydowanie wpływają na komfort jazdy. Przed wyjazdem wystarczy poświęcić jedynie chwilę na wpisanie podstawowych parametrów czy współrzędnych planowanej wycieczki, lub po prostu wskazać punkt na mapie, aby w chwilę później znaleźć się na szlaku, po którym będzie nas prowadził.

 

Niezależnie od tego, czy planujesz bikepackingową wyprawę, szybki wypad „wokół komina” czy masz zamiar poruszać się  po mieście, możliwość nawigowania po adresie, czy wyszukiwanie miejsc wartych zwiedzenia na pewno znacznie ułatwi każdą jazdę, jak również urozmaici wycieczkę. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy, że najciekawsze miejsca znajdują się dosłownie na wyciągnięcie ręki. Wystarczy jedynie dysponować odpowiednim narzędziem. Z tego powodu oferowane przez nas produkty posiadają szczegółowe, na bieżąco aktualizowane mapy, które pozwalają bezbłędnie orientować się w terenie.

 

Jeśli natomiast szukasz urządzenia które poza funkcjami jakie oferuje typowa nawigacja rowerowa posiada również opcje treningowe albo takiego, które przede wszystkim zostało stworzone z myślą o kontrolowaniu i rejestrowaniu poszczególnych parametrów podczas wysiłku, w ofercie naszego sklepu na pewno znajdziesz interesujący Cię produkt. Sportowe GPS-y rowerowe pozwalają nie tylko zarejestrować ślad trasy, ale również zapisują informacje które zbierane są z poszczególnych czujników sparowanych z urządzeniem.

 

Możliwość podłączenia dodatkowych sensorów takich jak pas do pomiaru tętna, czujnik prędkości czy kadencji, umożliwia zebranie bardzo ważnych informacji, które mogą posłużyć przy późniejszej analizie poszczególnych jednostek treningowych. Wybrane produkty które dostępne są w naszej ofercie posiadają również opcję sparowania z trenażerami typu SMART jak również z miernikami mocy. Przy takim zastosowaniu, nie tylko na bieżąco będziesz mógł kontrolować intensywność wysiłku, ale również obserwować wzrost formy na przestrzeni czasu.

Niezawodne nawigacje rowerowe

Niezależnie od tego, czy nawigacja rowerowa posłuży Ci do jazdy rekreacyjnej, wielodniowej wyprawy czy będzie to narzędzie treningowe, musi mieć właściwości które pozwolą na korzystanie ze sprzętu w każdych, nawet najmniej sprzyjających warunkach atmosferycznych. Z tego powodu każde urządzenie które u nas kupisz ma odpowiedni stopień ochrony IP, który uchroni nasz komputer przed negatywnym działaniem wody czy kurzu. Dodatkowo każdy z nich odporny jest na wstrząsy, które przenoszone są na kierownicę.

 

Niebagatelne znaczenie ma również czas pracy na baterii oraz możliwość ewentualnego jej ładowania podczas jazdy. O ile podczas krótkich wycieczek czy treningów pojemność akumulatora będzie miała drugorzędne znaczenie, tak o ile planujesz dłuższe wyprawy warto upewnić się jak długo nawigacja będzie działała na jednym ładowaniu. Bardzo istotne jest również upewnienie się czy istnieje opcja ewentualnego podłączenia zewnętrznego źródła zasilania bez konieczności wyłączania urządzenia. Jeśli masz wątpliwości, czy wybrany przez Ciebie produkt spełnia Twoje wymagania napisz do nas, a my podpowiemy, która nawigacja rowerowa będzie dla Ciebie odpowiednia.

 

Mając na uwadze powyżej opisane zalety, możemy śmiało stwierdzić, że oferowane przez nas produkty doskonale sprawdzą się w każdej z dyscyplin kolarstwa. Ich uniwersalność umożliwi Ci zaplanowanie weekendowej rodzinnej wycieczki, przeprowadzenie dokładnego treningu, czy po wgraniu kursu bezbłędnie przeprowadzi Cię po wcześniej wczytanej trasie. Dzięki możliwości wyeksportowania pliku, istnieje również opcja podzielenia się przebytym szlakiem ze znajomymi, udostępnienia go w mediach społecznościowych czy poddania późniejszej analizie w celu naniesieniu ewentualnych poprawek.

 

Jednak pomimo różnorodności i mnogości dostępnych produktów, jednym z najistotniejszych czynników jakimi powinieneś kierować się podczas zakupu jest gwarancja. Decydując się na skorzystanie z usług naszego sklepu masz pewność, że każdy oferowany przez nas produkt pochodzi z oficjalnego kanału dystrybucji, a urządzenia objęte są pełną gwarancją producenta. Dzięki temu unikniesz przykrych niespodzianek, na jakie możesz natknąć kiedy okaże się że kupiona „okazyjnie” nawigacja na rower pochodzi z niepewnego źródła.

 


zamknij [x]