Sigma

Kategorie
Filtry
Cena

Sigma - liczniki do roweru

„Sigma liczniki” to najczęściej wyszukiwana fraza w naszym sklepie internetowym. Pierwsze urządzenia wypuszczone przez markę Sigma miały ograniczoną ilość funkcji, były duże i nieatrakcyjne. Obecnie liczniki rowerowe Sigma to elektroniczne urządzenia, bez których wielu rowerzystów nie wyobraża sobie treningów. Taki sprzęt jak Sigma liczniki rowerowe pozwala na sprawdzenie większości podstawowych parametrów naszej jazdy na rowerze. Zaawansowane komputery rowerowe umożliwiają rejestrację jazdy na żywo, następnie możemy taką jazdę udostępnić w naszych mediach społecznościowych. Licznik rowerowy to z całą pewnością kluczowy sprzęt podczas codziennych treningów. Marka Sigma liczniki rowerowe traktuje bardzo poważnie, dlatego z roku na rok powstają coraz nowsze modele liczników Sigma gwarantujące wyższą funkcjonalność i zdecydowanie więcej funkcji. 

 

Sigma to marka z dużym prestiżem, która została doceniona przez kolarzy z całego świata, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. W naszym sklepie możesz kupić wiele różnych modeli liczników rowerowych Sigma. W trosce o komfort naszych klientów postanowiliśmy ujednolicić podział liczników w kategoriach, biorąc pod uwagę ich typ, rodzaj i oferowane funkcje. Pragniemy przybliżyć naszym klientom ofertę marki Sigma poprzez ułatwienie znalezienia konkretnych i interesujących produktów. Kategoria „Sigma liczniki rowerowe” to miejsce w naszym sklepie gdzie można znaleźć najwyższej jakości liczniki rowerowe Sigma. W tej kategorii znajduje się również podział ze względu na łączność licznika z nadajnikiem. Jedną z podkategorii w tym miejscu jest „Sigma licznik rowerowy bezprzewodowy” - w tym miejscu umieściliśmy urządzenia wykorzystujące łączność bezprzewodową ANT+ oraz Bluetooth. „Sigma licznik rowerowy z pulsometrem” to kolejna podkategoria urządzeń marki Sigma, w której można znaleźć sprzęt oferujący dodatkową funkcjonalność w postaci czujnika tętna.

 

Ceny liczników Sigma, wahają się w zdecydowanej większości od kilku do nawet kilkaset złotych. W tym miejscu można śmiało nadmienić, że tradycyjne liczniki rowerowe są sukcesywnie zastępowane na rynku nowego typu komputerami rowerowymi, wyposażonymi w zdecydowanie bardziej zaawansowane funkcje i możliwości. Ceny takich komputerów rowerowych jest w większości przypadków wyższa niż w przypadku podstawowych liczników rowerowych. Do najbardziej zaawansowanych komputerów rowerowych należą przede wszystkim liczniki z grypy Sigma sport. 

 

Jeżeli jeździsz bardziej profesjonalnie, to zdecydowanie docenisz możliwości urządzenia Sigma Rox 11. Przed zakupem licznika rowerowego musimy się dobrze zastanowić nad jego połączeniem z czujnikami. Na rynku dostępnych jest kilka wariantów liczników. Są wersje liczników Sigma zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe. Każdy z oferowanych wariantów łączności posiada swoje zalety i wady. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia takie jak liczniki rowerowe Sigma posiadają w zestawie dołączoną instrukcję obsługi.  W instrukcji podana jest tabela, dzięki której w łatwy sposób wprowadzisz odpowiedni rozmiar kół Twojego roweru do nowego licznika Sigma. 

 

Firma swoje liczniki konstruuje w taki sposób, aby maksymalnie uprościć jego użytkowanie, więc nie warto się martwić, że nie poradzimy sobie z obsługą nowego licznika rowerowego. Niektórzy rowerzyści cenią sobie funkcję nawigacji rowerowej, dlatego chciałbym Ci przekazać, że „Sigma nawigacja” to fraza, pod którą również odnajdziesz najciekawsze urządzenia Sigma w naszej ofercie. Sigma nawigacja - to urządzenie wyposażone w odbiornik GPS zdolny do prowadzenia nas po zdefiniowanej trasie. Marka Sigma przygotowała kilka serii liczników rowerowych, które są dedykowane do różnych stylów jazdy. Najchętniej kupowaną serią jest ROX. Wśród nich znajdują się profesjonalne liczniki rowerowe wyposażone w nadajnik GPS. Te liczniki należą już do kategorii Sigma nawigacja – dlatego doskonale nadają się do uprawiania wraz z nimi turystyki rowerowej. Sigma nawigacja rowerowa to towar luksusowy przeznaczony dla profesjonalnych kolarzy.

Sigma - lampy rowerowe

Poza urządzeniami jak liczniki rowerowe kolejną ważną kategorią jest „Sigma lampy”. To właśnie tutaj umieszczamy w naszym sklepie internetowym wszystkie najnowsze urządzenia Sigma służące do oświetlenia drogi. Ponadto kategoria ta zawiera akcesoria oświetleniowe służące do sygnalizacji swojej obecności na drodze. Znajdziesz tutaj wiele zaawansowanych technologicznie światełek. Lampy Sigma są w zdecydowanej większości wodoszczelne i posiadają wydajne diody LED. Ponadto wszystkie lampki rowerowe są energooszczędne, co umożliwia długi czas pracy na baterii lub wbudowanym akumulatorze. Lampy Sigma to kompaktowe rozwiązania. Zarówno światło przednie, jak i tylne marki Sigma zapewnia optymalne oświetlenie zarówno w mieście, jak i na ulicach poza miastem.

Sigma - pulsometry

Wszystkim zapalonym rowerzystom oraz biegaczom przyda się urządzenie takie jak pulsometr Sigma. Poza funkcjonalnością pulsometru w licznikach rowerowych Sigma oferujemy także odrębne urządzenia w postaci zegarków. Pulsometr Sigma służy do monitorowania swojego tętna w czasie aktywności fizycznych. Zegarki sportowe Sigma z pulsometrem zyskują coraz większą popularność, dlatego sprawdź naszą ofertę już dzisiaj. Biegasz, jeździsz na rowerze? - pulsometr Sigma czeka właśnie na Ciebie! Pomiar tętna na nadgarstku wykonywany jest za pomocą czujnika optycznego, dzięki czemu pasek na klatkę piersiową staje się zupełnie zbędny. Podczas sesji treningowej nasze tętno w urządzeniu Sigma jest rejestrowane w sposób ciągły. Dzieje się tak nawet podczas codziennych aktywności więc zawsze możesz sprawdzić, jak wygląda Twoje tętno.

 


 
zamknij [x]