Torby do bikepackingu

Filtry
Marka
Abus
Accent
Acepac
Author
Basil
Camelbak
Jack Pack
KlickFix
Lezyne
Merida Akcesoria
Ortlieb
Osprey
PRO
ProX
SKS
SP Connect
Sport Arsenal
Topeak
XLC
Zefal
Cena
Kolor
beżowy
czarny
szary
Montaż
na kierownicę
na ramę
na widelec
podsiodłowe
Wodoszczelność
tak
Pojemność
0,2L
0,4L
0,5L
0,6L
0,7L
0,8L
0,45L
1,2L
1,3L
1,4L
1,5L
1,8L
1L
2,5L
2,7L
2L
3,5L
3,8L
3L
4,1L
4,5L
4,8L
4L
5,8L
5L
6,5L
6L
7,5L
7L
8,8L
8L
9,4L
9L
10L
11L
12L
13L
14L
15L
16L
17L
800ml

Podróż rowerem to nie problem!

Bogactwo osprzętu sprawia, że okiełznanie dużych odległości i wielodniowych wypraw na rowerze nie stanowi dziś żadnego problemu. Bickepacking wziął się właśnie z takich potrzeb, dokładając do tego pełną swobodę - najczęściej określoną namiotem, nocowaniem na dziko i radzeniem sobie w dużej mierze bez cywilizowanych rozwiązań typu prysznic czy salon masażu. Rowerzysta jest tu w dużo większej mierze zdany tylko na siebie i siłą rzeczy na to, co przewozi ze sobą. Klasyczne sakwy rowerowe - zwłaszcza nowoczesne - są dobrym rozwiązaniem, ale dobre torby bikepackingowe mogą stanowić dla nich poważną alternatywę lub doskonałe uzupełnienie.

 

Przede wszystkim, zyskujesz dodatkowe miejsce. Innowacyjne sposoby montażu pozwoliły na stworzenie takich rodzajów jak torby montowane na rurze podsiodłowej, w trójkącie ramy, pod dolną rurą ramy czy na kierownicy. Możesz więc część ekwipunku przerzucić i lepiej rozłożyć jego ciężar. Idąc w tę stronę, możesz też zastosować mniejsze sakwy lub całkowicie z nich zrezygnować - wszystko zależy tu od stopnia Twojego zaawansowania i minimalizmu na jaki chcesz sobie pozwolić. A to może zostać określone po jednej czy dwóch wyprawach - zdobywasz własne doświadczenie i nagle chcesz więcej swobody, mniej bagażu i lepszej jazdy. Wszystko możesz swobodnie zrealizować, ważne by do rozwiązań podejść mądrze i rozsądnie.

 

Torby bikepackingowe pozwalają rozwijać rowerowe skrzydła. Przede wszystkim dają poczucie pewności, że mamy wszystko dokładnie tak jak chcemy - a to z kolei pozwala jechać dokładnie tam, gdzie chcemy. Nawet jeśli to oznacza kompletną wolność i swobodę, co dla wielu rowerzystów jest najważniejsze. Mając odpowiedni rower i mądrze rozlokowany bagaż stajemy się jednością z naszym pojazdem, otwierając na taką przygodę jakiej zapragniemy. Jeśli więc jesteś gotowy, śmiało! Skorzystaj z naszej gamy produktów, pozwól sobie na wolność. Będziemy gotowi Ci pomóc, jeśli tylko chcesz.

 


zamknij [x]