Rękawiczki rowerowe długie

Filtry
Marka
100%
7iDP
Accent
Answer
Author
Bluegrass
Castelli
Chiba
Dartmoor
Fist Handwear
Five Gloves
Fox
Fuse Protection
Merida Akcesoria
Muc-Off
Pedal Palms
ProX
Rogelli
SealSkinz
Shimano
SixSixOne 661
Supacaz
Wowow
XLC
Rozmiar
3XL
4X
4XL
7-8
8
9
10
11
12
L
L/XL
M
S
S/M
XL
XS
XXL
XXS
YL
YM
YS
YXS
Płeć
damskie
dziecięce
unisex
Kolor
beżowy
biały
brązowy
błękitny
czarny
czerwony
fioletowy
granatowy
niebieski
oliwkowy
pomarańczowy
różnokolorowy
różowy
szary
turkusowy
zielony
żółty
Cena

Pełne rękawiczki na rower - komfort i bezpieczeństwo

Rękawiczki na rower z długimi palcami to doskonała para przyjaciół dla Waszych przygód. Nowoczesne modele obecne w naszej ofercie to dziś wstawki z meshu, elastyczność na wszelkich płaszczyznach ruchu zapewniająca pełną kontrolę, mocne i pewne zapięcia, oddychające materiały i nici przewodzące dla obsługi ekranów dotykowych - nie trzeba ściągać rękawic, by zrobić sobie zdjęcie czy zadzwonić do przyjaciół. Nowoczesne materiały to nylon, spandex, silikon a w wypadku bardziej zaawansowanych - oddychające tkaniny jak Thermoflex w rękawiczkach Castelli czy twardniejący przy uderzeniu D3O w 661 Evo II dla uprawiających downhill.. Oczywiście mamy tu wstawki żelowe dla częściowej amortyzacji dłoni - a w wypadku niektórych modeli mankiety są specjalnie wydłużane, aby umożliwić pełne zespolenie rękawic ze strojem.

 

Komfort termiczny to jedno, w letnich warunkach równie ważny jak w okresie przejściowym czy podczas jazdy zimą i jesienią. Oddychające materiały idą tu w parze z ochronną funkcją - rękawiczki rowerowe długie spełniają też rolę dodatkowej warstwy zabezpieczającej skórę dłoni przed uderzeniami drobnych elementów (gałęzie, kamyki). W razie upadku naturalny odruch amortyzowania dłonią nie naraża Was na bolesne konsekwencje spotkania z podłożem. To dlatego spotkanie kolarza bez rękawiczek jest takie trudne. Nie wyłamujcie się - dobre rękawiczki rowerowe z długimi palcami to naprawdę niewielka inwestycja. Za to konsekwentne ich używanie daje poczucie pewności, której nie da Wam żadna owijka.

Długie rękawiczki rowerowe na długie trasy

Dopasowaliśmy ofertę tak, by nawet bardzo zaawansowane modele nie oznaczały dużych wydatków. Topowe, wspomniane Evo II to wspaniałe rękawiczki rowerowe długie, a dostaniecie je w cenie około 200 zł. W ofercie mamy wiele udanych, sprawdzonych modeli tego elementu kolarskiego stroju - zarówno letnie, dla zapalonych fanów różnych form MTB, jak i na okres chłodniejszych dni, gdy termiczny komfort idzie w parze z tym ochronnym. Długie wyprawy spędzone w takich rękawiczkach bardzo dobrze chronią ręce przed wpływami temperatur, wody, wilgoci czy błota. Doskonała konstrukcja zapewnia pełną kontrolę podczas jazdy, możecie obsługiwać manetki hamulców i przerzutek pewną ręką.

 


zamknij [x]