Buty MTB Catlike Whisper X1 szare

699.24 zł
1009.90 zł
-31%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 699.24 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni przed obniżką.

info
Kod:
7200400015
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Buty Catlike Whisper X1

Buty Catlike Whisper X1 mają niezwykle wytrzymały spód. Kompozytowa podeszwa łączy w sobie dużą sztywność z wyjątkową przyczepnością dzięki wkładkom z elastomeru. To zapewnia przyczepność na błotnistym lub mokrym terenie oraz dodatkową ochronę z przodu. Wysokiej jakości włókno Mycro sprawia, że ??nawet najcięższa przeprawa nie będzie uciążliwa. Ergonomiczna konstrukcja łuku dopasowuje się do kształtu stopy.

 

Doskonałą oddychalność zapewnią laserowo wycięte otwory wentylacyjne. Pomimo hydrofobowym właściwości, materiał butów zapobiega zatrzymywaniu się potu wewnątrz produktu. Podczas jazdy nie odczujesz dyskomfortu, który mógłby odbić się na wydajności jazdy. Pianka o wysokiej gęstości jest hipoalergiczna i zapewnia wysoką stabilność. System szybkiego sznurowania zapewnia regulowany komfort z bezpiecznym dopasowaniem. Zaprojektowano go z myślą o całodziennym komforcie i wydajności – nieważne jaki rodzaj jazdy preferujesz. 

 

 

 • Producent: Catlike 
 • Model: Whisper X1
 • Przeznaczenie: MTB, Gravel, XC 
 • Waga: 335 g (dla rozmiaru 43)
 • Kolor: Szary 
 • Rozmiar: 42

 

 

 

 

Cechy produktu:

 

 

 • Wytrzymała podeszwa 
 • Doskonały wybór nawet na trudne warunki
 • Dopasowuje się do kształtu stopy 
 • System szybkiego sznurowania 
 • Laserowo wycięte otwory wentylacyjne 

 

 

Technologie

 

 

Wzmocniony kompozyt – Wzmocniona, kompozytowa podeszwa zapewnia doskonały balans między wagą a sztywnością. Oddychająca wkładka zapewnia dodatkowy komfort i stabilność stopy w bucie, nawet w momentach jazdy z większą intensywnością.

 

Mycro – Zaawansowana technologicznie mikrofibra – Mycro – gwarantuje wyjątkową odporność na przetarcia, świetną oddychalność i doskonałe osiągnięcia w sporcie.

 

Dial Lacing System – Ten system szybkiego sznurowania oferuje możliwość dokręcania i luzowania drutu jedną ręką dzięki pokrętłu. Umożliwia również dostosowanie buta do kształtu stopy, aby uzyskać maksymalną wydajność bez utraty komfortu jazdy.

 

Hydrofuge – Ta technologia zapewnia butowi hydrofobowość. Roztwór hydrofugujący buta z jednej strony chroni przed wodą z zewnątrz, ale nadal pozwala stopie oddychać, zapobiegając zatrzymywaniu się potu. 

 

 

 

Zapewnij butom odpowiedną pielęgnację i konserwację: 

 

 1. Regularnie czyść buty, aby usunąć błoto i brud wilgotną gąbką.
 2. Przechowuj buty w chłodnym, suchym i dobrze wentylowanym miejscu.
 3. Bloki są kluczem do prawidłowego działania pedałów zatrzaskowych. Zalecamy okresowe sprawdzanie bloków pod kątem zanieczyszczeń, zwłaszcza jeśli często chodzisz na przejażdżkach. Brud i kurz z dróg szybko się osadzają. To może utrudniać wpinanie i zwalnianie pedałów.
 4. Nigdy nie pierz butów w pralce, silnymi detergentami lub środkami ściernymi.
 5. Nie wystawiaj butów na działanie ekstremalnych temperatur i nie zostawiaj butów w samochodzie w upalny dzień. Używanie grzejnika przeciwpożarowego, suszarki do prania lub innych źródeł ciepła do ich suszenia uszkodzi ich materiały, zniekształci i nie będzie poddany gwarancji.
 6. Mokre buty powinny wysychać w temperaturze pokojowej. Możesz wypełnić produkt gazetą, aby usprawnić wchłanianie wilgoci i zachować kształt buta. W większości przypadków gazeta wysuszy buty przez noc.

 

zamknij [x]