Buty MTB Sidi Tiger 2 SRS Dzero

1479.14 zł
1899.90 zł
-22%
Najniższa cena z 30 dni: 1479.14 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
620-92-43_SIDI_2023
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Sidi Tiger 2 SRS Dzero to zaawansowane technologicznie buty do kolarstwa górskiego, które wyróżniają się grafiką i zachwycają właściwościami.


Podeszwa wykonana z włókna węglowego zapewnia maksymalną sztywność, co przekłada się na efektywniejsze przeniesienie mocy, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu komfortu nawet podczas pokonywania długich odcinków. Specjalne wiązanie Tecno-3 Push Flex eliminuje efekt ucisku na stopę, tym samym poprawia regulację mikrometryczną oraz znacznie przyśpiesza proces zakładania i ściągania butów.


Dbałość o szczegóły przez firmę Sidi można zauważyć w każdej części buta jak na przykład sprytny, regulowany element utrzymujący piętę podczas naprawdę mocnej pracy nóg na przykład na podjazdach czy podczas sprintów, prawdziwie anatomiczny kształt, odblaski zwiększające bezpieczeństwo kolarza, a także gumowe wstawki na pięcie i czubku, aby chronić but przed uderzaniem kamieni.TECNO-3 PUSH FLEX

TECNO-3 PUSH FLEX


Wiązanie, które całkowicie eliminuje efekt nacisku na górną część stopy i znacznie poprawia komfort użytkowania. Rozwiązanie to gwarantuje regulację mikrometryczną, znaczne przyśpieszenie ubierania i ściągania butów oraz jest wymienny.


REFLEX ADJUSTABLE HEEL

REFLEX ADJUSTABLE HEEL


Element umiejscowiony w tylnej części ma za zadanie wzmacniać górną część pięty i poprawiać dopasowanie, bezpiecznie dopasowując tylną część buta. Zatrzymuje on piętę, napina górną część miseczki pięty, dzięki czemu nie wysuwa się ona nawet podczas stromych podjazdów lub sprintów. Każdą stronę można regulować niezależnie, aby uzyskać idealne dopasowanie.


SIDI INTEGRATED HEEL CUP

SIDI INTEGRATED HEEL CUP


Całkowicie nowa lekka i wzmocniona konstrukcja nie zdeformuje się z biegiem czasu. Anatomiczny kształt stabilizuje i wspiera stopę podczas pedałowania. Odblaskowe wstawki na pięcie zapewniają kolarzowi większe bezpieczeństwo na drodze, pomagając zasygnalizować swoją obecność w warunkach słabej widoczności.


RUBBER TOE


Wykonane z antypoślizgowej gumy wstawki w przedniej i tylnej części chronią but przed kamieniami.


MTB SRS CARBON-GROUND SOLE

MTB SRS CARBON-GROUND SOLE


Podeszwa która znacznie podnosi poziom sztywności butach do kolarstwa górskiego. Redukując około 100 gramów wagi na parze. Składa się ona z wymiennych bloków bieżnika na palcach i pięcie, przymocowanych do podeszwy z włókna węglowego o średnim module sprężystości oraz innowacyjnej wymiennej płytki MTB, zaprojektowanej w celu zapobiegania uszkodzeniom podeszwy w wyniku kontaktu z pedałami.

Specyfikacja

MarkaSIDI
Rozmiar41.5
Kolorszałwiowy / czarny
Płećmęskie
Podeszwacarbon
Rodzaj zapięciażyłka
Zatrzaskowetak
zamknij [x]