Cateye

Firma Cateye założona w 1954 roku w Japonii. Specjalizuje się w produkcji lampek rowerowych, liczników, uchwytów na bidony i wielu innych akcesoriów rowerowych znanych na całym świecie.


Po 10 latach działalności, czyli w 1964 roku Cat Eye stworzył pierwszą lampkę ze światłem pulsującymi, a w 1981 roku pierwszy licznik rowerowy. Od początku kojarzona jest z pionierskimi rozwiązaniami i nowoczesnym designem. Jako pierwsza firma stworzyła lampy przednie zasilane baterią, a nie dynamem, a w 2001 stworzyła lampę zasilaną białymi diodami LED. Warto zwrócić uwagę na modele takie jak: lampka przednia TL LD155, licznik Velo 7 CC, zestaw lampek SL LD140-F, dzwonek Limit Bell, czy lusterko BM 500G.


Mottem Cateye jest "Wniesienie wartości dodatniej do wszystkich aspektów społeczeństwa, w tym: bezpieczeństwa, środowiska oraz troski o zdrowie". Cateye przeciera szlak, jeśli chodzi o elektornikę rowerową, innowacyjne rozwiązania  w zakresie wygodnego i bezpiecznego kolarstwa. Cateye dociera do szerokiego grona odbiorców, zarówno profesjonalistów, jak i rekreacyjnych kolarzy. Ich komputery rowerowe, jak rozbudowane liczniki, spełniają najwyższe standardy przy prostej i przyjaznej użytkownikowi obsłudze.  W ostatnich latach wzrosła potrzeba jeszcze jaśniejszego oświetlenia, co spowodowało większe zużyce baterii. By usprawnić korzystanie produktów marki, przy jednoczesnej dbałości o środowisko, Cateye poświęca znaczną uwagę na rozbudowę lamp przyjaznych środowisku naturalnemu, jak produkty zawirające baterie nadające się do ponownego naładowana i użycia. Od lamp do jeżdżenia po mieście, po lampy o dużej mocy do jeżdżenia po zmroku, produkty Cateye zaspokajają potrzeby milionów rowerzystów. 

zobacz więcej »
Podkategorie
Produkty
zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]