Hulajnogi

Filtry
Marka
Madd Gear
Cena
Kolor
niebieski
pomarańczowy
różowy
szary
żółty
Wzrost
od 121 cm
od 134 cm
od 142 cm
Przedział wiekowy
6+
8+
Wysokość kierownicy
78cm
80cm
85cm
86cm

Hulajnogi - świetne rozwiązanie dla aktywnych

Hulajnogi to urządzenia, które w ostatnim czasie ponownie zyskały na popularności. Chociaż na jakiś czas zostały one zapomniane, to teraz cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Hulajnogi rekreacyjne to wspaniałe pojazdy, które są w stanie zastąpić tradycyjne rowery. Przemieszczanie się na nich to szybki i wygodny sposób poruszania się po mieście, zapewniający przy tym bezpieczeństwo jazdy. Hulajnogi kojarzą się nam przede wszystkim z dzieciństwem, jednak są to urządzenia, które chętnie wykorzystują również dorośli. Dają one bowiem możliwość połączenia przyjemności z aktywnością fizyczną oraz stanowią wygodny środek lokomocji, który ułatwia przemieszczanie się na większe odległości. Korzystanie z hulajnogi jest świetnym sposobem na pobudzenie mięśni i spalenie kalorii podczas dojazdu do pracy, uczelni lub sklepu. Jedną z największych zalet hulajnóg jest fakt, że są one przyjazne dla środowiska, w przeciwieństwie do samochodów czy autobusów. Jazda na hulajnodze jest prosta i szybka, dlatego szybko można opanować tę umiejętność. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór hulajnóg dla użytkowników w różnym wieku, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Hulajnogi miejskie dla dorosłych

Dzięki nim można szybko i łatwo przemieszczać się po mieście, unikając korków i trudności związanych z parkowaniem samochodu. Przy wyborze hulajnogi dla dorosłych warto zwrócić uwagę na dopuszczalną masę użytkownika, która zwykle wynosi do 100 kg.

Jeśli planujesz korzystać z hulajnogi na bocznych drogach, warto rozważyć zakup modelu z amortyzatorami, które zwiększą komfort jazdy. Natomiast jeśli interesuje Cię jazda ekstremalna i triki, warto zainwestować w hulajnogę freestyle, czyli wyczynową, która charakteryzuje się mniejszymi kołami i szerszą kierownicą.

 

Podczas wyboru hulajnogi dla dorosłych warto zwrócić uwagę na jakość materiałów, z których została wykonana. Powinny być one trwałe i lekkie, co ułatwi przenoszenie sprzętu oraz umożliwi bezpieczną jazdę.

Dziecięce hulajnogi

Dla dzieci, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu i bawić się z przyjaciółmi, doskonałą propozycją są hulajnogi. Przy wyborze odpowiedniego sprzętu dla najmłodszych należy zwrócić uwagę na wiek dziecka. Dla początkujących najlepsze będą hulajnogi trójkołowe, które zapewniają większą stabilizację i bezpieczeństwo. Dodatkowo dziecko czuje się na nich pewniej. Natomiast dla starszych dzieci warto zdecydować się na klasyczne hulajnogi dla dzieci na dwóch kółkach, z hamulcem ręcznym lub/i tylnym. Przy wyborze warto również zwrócić uwagę na regulowaną wysokość kierownicy oraz antypoślizgową powierzchnię podestu. W sklepie Rowertour.com znajdziesz wiele propozycji spełniających te wymagania.

 

Nie zapomnij o akcesoriach do jazdy! Warto wyposażyć dziecko w kask ochronny i inne ochraniacze. Jeśli jest to potrzebne, warto również pomyśleć o częściach zamiennych. Pamiętajmy jednak, że niezależnie od wieku użytkownika, korzystając z hulajnogi należy zachować rozwagę i ostrożność.

 


zamknij [x]