Hulajnogi

Filtry
Marka
Hudora
Madd Gear
Wzrost
od 112 cm
od 121 cm
od 134 cm
od 142 cm
od 167 cm
Kolor
biały
czerwony
niebieski
pomarańczowy
różowy
szary
żółty
Cena
Przedział wiekowy
4+
6+
8+
Wysokość kierownicy
77cm
78cm
79cm
80cm
85cm
86cm

Hulajnogi - świetne rozwiązanie dla aktywnych

Hulajnogi to urządzenia, które w ostatnim czasie ponownie zyskały na popularności. Chociaż na jakiś czas zostały one zapomniane, to teraz cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Hulajnogi rekreacyjne to wspaniałe pojazdy, które są w stanie zastąpić tradycyjne rowery. Przemieszczanie się na nich to szybki i wygodny sposób poruszania się po mieście, zapewniający przy tym bezpieczeństwo jazdy. Hulajnogi kojarzą się nam przede wszystkim z dzieciństwem, jednak są to urządzenia, które chętnie wykorzystują również dorośli. Dają one bowiem możliwość połączenia przyjemności z aktywnością fizyczną oraz stanowią wygodny środek lokomocji, który ułatwia przemieszczanie się na większe odległości. Korzystanie z hulajnogi jest świetnym sposobem na pobudzenie mięśni i spalenie kalorii podczas dojazdu do pracy, uczelni lub sklepu. Jedną z największych zalet hulajnóg jest fakt, że są one przyjazne dla środowiska, w przeciwieństwie do samochodów czy autobusów. Jazda na hulajnodze jest prosta i szybka, dlatego szybko można opanować tę umiejętność. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór hulajnóg dla użytkowników w różnym wieku, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Hulajnogi miejskie dla dorosłych

Dzięki nim można szybko i łatwo przemieszczać się po mieście, unikając korków i trudności związanych z parkowaniem samochodu. Przy wyborze hulajnogi dla dorosłych warto zwrócić uwagę na dopuszczalną masę użytkownika, która zwykle wynosi do 100 kg.

Jeśli planujesz korzystać z hulajnogi na bocznych drogach, warto rozważyć zakup modelu z amortyzatorami, które zwiększą komfort jazdy. Natomiast jeśli interesuje Cię jazda ekstremalna i triki, warto zainwestować w hulajnogę freestyle, czyli wyczynową, która charakteryzuje się mniejszymi kołami i szerszą kierownicą.

 

Podczas wyboru hulajnogi dla dorosłych warto zwrócić uwagę na jakość materiałów, z których została wykonana. Powinny być one trwałe i lekkie, co ułatwi przenoszenie sprzętu oraz umożliwi bezpieczną jazdę.

Dziecięce hulajnogi

Dla dzieci, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu i bawić się z przyjaciółmi, doskonałą propozycją są hulajnogi. Przy wyborze odpowiedniego sprzętu dla najmłodszych należy zwrócić uwagę na wiek dziecka. Dla początkujących najlepsze będą hulajnogi trójkołowe, które zapewniają większą stabilizację i bezpieczeństwo. Dodatkowo dziecko czuje się na nich pewniej. Natomiast dla starszych dzieci warto zdecydować się na klasyczne hulajnogi dla dzieci na dwóch kółkach, z hamulcem ręcznym lub/i tylnym. Przy wyborze warto również zwrócić uwagę na regulowaną wysokość kierownicy oraz antypoślizgową powierzchnię podestu. W sklepie Rowertour.com znajdziesz wiele propozycji spełniających te wymagania.

 

Nie zapomnij o akcesoriach do jazdy! Warto wyposażyć dziecko w kask ochronny i inne ochraniacze. Jeśli jest to potrzebne, warto również pomyśleć o częściach zamiennych. Pamiętajmy jednak, że niezależnie od wieku użytkownika, korzystając z hulajnogi należy zachować rozwagę i ostrożność.

 


zamknij [x]