Łańcuchy rowerowe 12-rzędowe

Filtry
Marka
Connex
KMC
Shimano
SRAM
XLC
Cena
Kolor
brązowy
czarny
różnokolorowy
srebrny
złoty
Wersja
ze spinką

Łańcuchy rowerowe 12-rzędowe do najcięższych zadań

Łańcuch 12-rzędowy został zaprojektowany z myślą o rowerach wyposażonych w dwunastobiegową kasetę, co odpowiada najnowocześniejszym napędom. Jest to standardowy układ stosowany w rowerach wyposażonych w napęd 1x12 lub 2x12, czyli rowerach szosowych, gravelowych i MTB. Zapewnia on szeroką gamę przełożeń, co przekłada się na wyższą wydajność podczas jazdy.

 

Łańcuch dwunastorzędowy jest węższy od swoich odpowiedników przeznaczonych dla mniejszej liczby biegów. Dlatego też musi być wykonany z solidnych materiałów, aby wytrzymać intensywną jazdę i duże obciążenia podczas ekstremalnych warunków. Standardowo wykonuje się go z niezwykle wytrzymałych metali, które są odporne na korozję, co znacząco zwiększa jego trwałość. Ten rodzaj osprzętu, ze względu na swoje specyficzne cechy, wysoką jakość oraz cenę, jest powszechnie używany przez profesjonalistów i pasjonatów kolarstwa, którzy cenią sobie wyzwania na trudnych trasach.

 

Jeden z najbardziej godnych uwagi łańcuchów 12-rzędowych to SRAM XX1 Eagle. Obecnie jest to jeden z najlepszych modeli dostępnych na światowym rynku. Wyjątkowo wytrzymały i niezawodny w każdych warunkach. Technologia Hollow Pin, która dodatkowo utwardza chrom, znacząco wydłuża jego żywotność. Dodatkowym atutem jest jego niska waga. Dostępny jest w trzech różnych wariantach kolorystycznych, co dodatkowo podkreśla charakter Twojego roweru.

 


zamknij [x]