Komplet bielizny Viking Atos niebieski

207.24 zł
249.90 zł
-17%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 207.24 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni przed obniżką.

info
Kod:
$500/23/6765/15/XXL
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Komplet bielizny Viking Atos


Viking Atos to komplet bielizny termoaktywnej wykonany w dużej cześci z materiału pochodzącego z recyklingu. Materiał, z którego została wyprodukowana bielizna, jest bardzo elastyczny, dzięki czemu zapewnia pełną swobodę ruchów podczas wykonywanych aktywności. W dodatku wykorzystanie bezszwowej technologii nie powoduje uczucia ucisku oraz powstawania otarć w newralgicznych miejscach. Bielizna zachowuje bardzo dobrą oddychalność i pozwala utrzymać odpowiednią temperaturę ciała, dzięki specjalnym właściwościom termoregulacyjnym. Ponadto materiał, z którego wykonano bieliznę, doskonale chłonie wodę i zarazem wyjątkowo szybko wysycha.


  • Producent: Viking
  • Model: Atos
  • Materiał: 54% poliamid z recyklingu / 38% poliester / 8% elastan
  • Gramatura: 308 gsm
  • Rozmiar: XXL
  • Kolor: NiebieskiPoziom termalny


WARM+ - Bielizna sportowa wykorzystuje różne strefy regulacji termicznej, co pozwala na utrzymanie optymalnego mikroklimatu oraz wysokiego komfortu podczas użytkowania. Bielizna świetnie sprawdza się podczas intensywnych aktywności zimowych ze względu na bardzo ergonomiczny krój i wyjątkowo krótki czas schnięcia.


GLOBAL RECYCLED STANDARD (GRS) – Międzynarodowy i dobrowolny standard, który jest wykorzystywany do śledzenia oraz weryfikacji zawartości materiałów pozyskiwanych z recyklingu. Norma ta dotyczy całego łańcucha dostaw, zasad odnoszących się do ochrony środowiska, społecznych wymogów, zawartości chemicznej oraz etykietowania. określający wymagania, które odnoszą się do certyfikacji włókien pozyskiwanych z recyklingu.


Technologie:


ELEMENTY Z RECYKLINGU – Produkt zawierający części składowe wykonane z komponentów pochodzących z recyklingu.
PRODUKT EKOLOGICZNY – Produkt wykonany ze zrównoważonych materiałów odnawialnych. W pełni przyjazny dla środowiska.
ODDYCHALNOŚĆ – Produkt zachowujący doskonałą oddychalność dzięki zastosowaniu materiałów, które radzą sobie z odprowadzaniem cząsteczek pary wodnej na zewnątrz odzieży.
SZYBKOSCHNĄCY – Produkt o specjalnej strukturze włókien, która doskonale chłonie wodę i zarazem wyjątkowo szybko wysycha. Dzięki temu nie potrzeba wiele czasu, by nadawał się do ponownego użytku.
BEZSZWOWY – Produkt z zastosowaniem technologii bezszwowej, który nie krępuje ruchów i nie powoduje uciskania czy powstawania otarć w newralgicznych miejscach.
DOPASOWANY PRODUKT – Produkt zapewniający doskonałe dopasowanie do ciała. Zapewnia wysoki komfort oraz swobodę ruchów podczas wykonywania aktywności fizycznych.
ELASTYCZNA TKANINA – Produkt wykonany z tkaniny o wysokiej elastyczności, która zapewnia komfort i swobodę ruchów podczas wykonywanych aktywności fizycznych.
TERMOREGULACJA – Produkt umożliwiający utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała bez zaburzania procesu wymiany ciepła między organizmem człowieka a otoczeniem.

Viking to polska marka specjalizująca się w tworzeniu wysokiej jakości odzieży zimowej, takiej jak rękawice, czapki, bandany, outdoor, bielizna termoaktywna. Produkty powstają w oparciu o najnowsze technologie a także pierwszorzędnej jakości materiały. Poza ofertą zimową producent oferuje również kolekcję letnią w skład której wchodzą ultralekkie czapki, rękawice „running”, produkty outdoor, kije trekkingowe oraz bielizna termoaktywna. Dzięki bardzo szerokiej ofercie, marka Viking dedykuje swoje produkty wszystkim grupom klientów, poczynając od turystyki i rekreacji, kończąc na profesjonalnym, sportowym zastosowaniu.

zamknij [x]