Buty szosowe Shimano SH-RC903 czarne

1328.44 zł
1598.90 zł
-17%
Najniższa cena z 30 dni: 1328.44 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
ESHRC903MCL01S44500
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Shimano SH RC903 jest topowym modelem przeznaczonym do jazdy szosowej. Niezwykle wygodne, super lekkie i maksymalnie efektywne dzięki sztywnej podeszwie wykonanej z włókna węglowego. Oddychający wierzch został dopracowany i oferuje doskonałe dopasowanie do stopy, a co za tym idzie najwyższy poziom komfortu. Przeprojektowana okolica pięty zapobiega skrętom kostki i poprawia ułożenie stopy, zwiększając efektywne przekazywanie mocy. Niskoprofilowy przód został wyposażony w 2 pokrętła BOA Li2 o szerokim zakresie mikro regulacji. Bezszwowe połączenie podeszwy z górą buta ograniczyło wagę i poprawiło stabilność. Całość dopełnia eleganckie i nowoczesne wykończenie, które podkreśla wyścigowy charakter RC9.

 

 

 • Producent: Shimano
 • Model: SH RC903
 • Stopień sztywności podeszwy: 12 (w skali 1-12)
 • Najlepiej pasują z pedałami: PD-R9100
 • Waga: 225 g (rozmiar 42)
 • Rozmiar: 44,5
 • Kolor: Czarny

 

  
 
 • Supersztywna podeszwa z włókna węglowego
 • Zapięcia BOA umożliwiające idealne dopasowanie
 • Nowoczesny, estetyczny wygląd
 • Optymalizacja transferu mocy
 • Niezwykle lekkie
 • Najwyższy poziom komfortu

 

Prostsza konstrukcja napiętka - optymalizacja konstrukcji okolic pięty i jej integracja pozwoliły na uzyskanie eleganckiego wyglądu oraz wysokiej efektywności. Wewnętrzna konstrukcja zapobiega skręcaniu się stopy, co pozytywnie wpływa na przekazywanie mocy.

 

Prowadnice sznurowadeł - niski profil przedniej części buta został połączony z niezwykle estetycznie wyglądającymi prowadnicami sznurowadeł. Takie rozwiązanie znacząco poprawiło wygląd i przy okazji aerodynamikę nie tracąc doskonałego dopasowania do stopy.

 

Oddychająca skóra - buty zostały wykonane z syntetycznej skóry odpornej na rozciąganie dla optymalnego transferu energii. Cienki wierzch łączy lekkość oraz wytrzymałość. Dodatkowa perforacja poprawiła wentylację, która zwiększa komfort podczas intensywnej jazdy.

 

Eleganckie zapięcie - buty wyposażono w podwójny system BOA Li2 umożliwiający szybkie i precyzyjne regulowanie siły zapięcia. Optymalny sposób sznurowania pozwolił na poprawę dopasowania do stopy. Niski profil wygląda estetycznie.

 

Wierzch otulający stopę - takie rozwiązanie umożliwiło poprawę podparcia oraz obniżenie masy. Integralność wpłynęła na sztywność całej konstrukcji buta i jeszcze lepsze dopasowanie do stopy. Niezrównana stabilność i efektywność pedałowania.

 

Sztywna podeszwa - zastosowanie włókna węglowego o najwyższej jakości umożliwiło osiągnięcie genialnej sztywności, która przekłada się na efektywność transferu mocy. Cała energia transportowana jest na napęd bez strat wynikających z ugięcia buta. Maksymalny poziom sztywności w 12-stopniowej skali. Dodatkowe kanały wentylacyjne oferują przewiew i doskonale odprowadzają wilgoć podczas intensywnej jazdy.

 

Dynalast - technologia skupiona na optymalizacji wydajności pedałowania. Poprawia efektywne przekazywanie siły, pozwalając na osiąganie lepszych wyników. Niweluje zbędny ucisk oraz napięcie, a dodatkowo układa stopę w ergonomicznej, wygodnej pozycji. Osiągnięty w ten sposób szerszy zakres ruchu pozytywnie wpływa na płynność pedałowania.

zamknij [x]