Kask rowerowy Fullface Fox Proframe Clyzo MIPS oliwkowy

1078.23 zł
1299.90 zł
-17%
Najniższa cena z 30 dni: 1078.23 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
31469_099_L
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Kask rowerowy Fullface Fox Proframe Clyzo to niezwykle popularny model w ofercie amerykańskiej marki chętnie wybierany przez rowerzystów MTB, szczególnie miłośników ekstremalnych odmian tej dyscypliny. Kask spełnia normę certyfikacyjną ASTM-F1952 Downhill MTB.

 

Najważniejszym atutem Fox Proframe Clyzo jest wykorzystanie w serii technologii MIPS. To nowatorskie rozwiązanie, które ma za zadanie sprawić, że w razie wypadku kask jeszcze skuteczniej będzie pochłaniał i przekierowywał energię kinetyczną, tym samym chroniąc głowę rowerzysty. MIPS jest szczególnie pożyteczny przy uderzeniach bocznych, podczas których zwykłe kaski mają tendencję do niekontrolowanego przesuwania się, co drastycznie zmniejsza ich skuteczność, a czemu zapobiega MIPS.

 

Plusami modelu są także lekkość, starannie poprowadzony system wentylacji oraz zmniejszenie powierzchni styku, co pozytywnie wpłynęło na chłodzenie. Fox Proframe Cryzo świetnie sprawdzi się więc nawet w najcieplejsze dni.

 

Kask rowerowy Fullface Fox Proframe Cryzo dysponuje regulowanym w 3 zakresach daszkiem, który przyda się podczas największego słońca, ale i deszczu. Co więcej, daszek jest kompatybilny z goglami rowerowymi.

 

W zestawie wraz z kaskiem mieści się komplet podkładek optymalizujący dopasowanie oraz zdejmowany uchwyt do GoPro.

 

 

Specyfikacja

Marka FOX
Przeznaczenie MTB, downhill
Rozmiar L
Obwód głowy 58-61 cm
Technologia  MIPS
Kolor oliwkowy
zamknij [x]