Rękawiczki Fox Defend Thermo brązowe

196.93 zł
218.90 zł
-10%
Najniższa cena z 30 dni: 196.93 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
31322_117_XL
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Rękawiczki Fox Defend Thermo to model przygotowany specjalnie dla rowerzystów, którzy nie rezygnują z jazdy nawet zimą. Amerykańska marka zadbała, aby gwarantował on komfort cieplny dłoniom, a przy tym nie wpływał negatywnie na sterowność roweru i pewność chwytu kierownicy.

 

Ochronę przed mrozami zapewnia przede wszystkim specjalna izolowana pianka o zamkniętych komórkach, którą producent umieścił po zewnętrznej stronie rękawic. Z kolei ich wewnętrzną część wykonano z materiału Clarino, który jest kompatybilny z ekranami dotykowymi i bardzo dobrze przylega do skóry. Pomiędzy palcami umieszczono rozciągliwą, siateczkową tkaninę z podszewką z poliuretanu, co pozytywnie wpłynęło na elastyczność rękawiczek rowerowych.

Opuszki palców wykończono poprzez dodanie do nich silikonowych elementów – ich zadaniem jest poprawienie chwytu kierownicy.

 

Rękawiczki Fox Defend Thermo dysponują wydłużonym, dobrze przylegającym mankietem z neoprenu. Sprawia on, że zimno łatwo nie przeniknie pod materiał. Dokładną regulację zapewnia wygodny w użyciu rzep.

 

 

Specyfikacja

Marka FOX
Przeznaczenie MTB
Rozmiar XL
Materiał 48% nylon, 22% poliester, 14% poliuretan, 9% elastan, 6% neopren, 1% polichlorek winylu (PCV)
Pora roku zima
Kolor brązowy
zamknij [x]