Kask rowerowy orzech Fox Flight Pro MIPS czarny

339.24 zł
398.90 zł
-15%
Najniższa cena z 30 dni: 339.24 zł

Jest to najniższa cena tego produktu z ostatnich 30 dni.

info
Kod:
31157_001_L
Darmowa dostawa
Ilość
1
2
3
4
5
6
7
8
9+

Kask rowerowy orzech Fox Flight Pro MIPS to niezwykle zaawansowany projekt zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa. Amerykańska marka tym modelem wzniosła ochronę głowy na zupełnie nowy, zdawałoby się nieosiągalny poziom! Kask rowerowy orzech Fox Flight Pro MIPS sprawdzi się przede wszystkim podczas szaleństw na BMX-ach oraz jednośladach dirtowych, ale także, jeżeli interesuje Cię skateboarding, jazda na rolkach, łyżwach lub hulajnodze (również elektrycznej).

 

Najważniejszym udogodnieniem uwzględnionym w kasku Fox Flight Pro MIPS jest system MIPS. Technologię tę stworzono, aby skuteczniej rozpraszać wstrząsy powstające przy uderzeniach pod kątem, które zdarzają się często, a tradycyjne kaski nie zawsze wystarczająco sprawnie sobie z nimi radzą. Ponadto wykorzystana w kasku pianka EPS o wielu gęstościach dostosowana jest do absorbowania energii zarówno podczas kolizji z dużą, jak i małą prędkością.

 

Dla bezpieczeństwa użytkownika ogromne znaczenie ma także samo umiejscowienie ochrony głowy, dlatego firma przeprojektowała kask rowerowy orzech Fox Flight Pro MIPS, tak, aby znajdował się on nieco niżej i optymalnie spoczywał na swoim miejscu. Dodatkowo dysponuje on systemem dopasowania 360°, który wspomaga precyzyjne ustawienie kasku do indywidualnych potrzeb i preferencji.

 

Warto wspomnieć, że kask rowerowy orzech Fox Flight Pro MIPS zapinany jest dzięki łatwym w obsłudze magnetycznym klamrom Fidlock, a w jego wnętrzu producent umiejscowił 2 antybakteryjne wkładki XT2.

 

 

Specyfikacja

Marka FOX
Przeznaczenie BMX, dirt, skateboarding itp.
Rozmiar L
Obwód głowy 59-63 cm
Technologia MIPS
Zapięcie klamra magnetyczna Fidlock
Kolor czarny
zamknij [x]